Znamy datę premiery nowej mapy w Among Us! Nagrody za oglądanie Twitch

Premiera nowej mapy w Among Us jest już zapowiedziana. Oprócz tego pojawi się możliwość zgarnięcia nagród za darmo za oglądanie transmisji na platformie Twitch.tv.

nowa mapa among us


Nowa mapa w Among Us

Oficjalnie poznaliśmy datę premiery nowej mapy w Among Us. Póki co zostanie ujawniona jeszcze na streamie, a w niedalekiej przyszłości wprowadzona zostanie do samej gry.

Zobacz także: Ilu graczy gra w Among Us w 2020 roku?Gracze już od dawna wyczekują informacji i premierze nowej mapy. Z oficjalnych źródeł wiadomo, że sama mapa będzie większa niż mapa "Polus" i zostanie zaprezentowana na najbliższej transmisji The Game Awards.9 grudnia InnerSloth potwierdziło informację, że premierowe odkrycie nowej mapy do Among Us zostanie ujawnione na nadchodzącym evencie The Game Awards 2020.Jak odebrać darmowy przedmiot do Among Us?

Podczas transmisji The Game Awards włączone zostaną dropy na Twitch.tv. Mając podłączone konto Among Us z kontem Twitch mamy szansę na zgarnięcie darmowego przedmiotu do Among Us.

Zobacz także: Jak narysować postać z Among Us? Krok po kroku rysujemy Impostora

Na ostatnich Twitch Rivals do zgarnięcia był darmowy zwierzak w kształcie ikonki Twitch'a. Tym razem nie ujawniono szczegółów czym konkretnie będzie ten darmowy przedmiot.Transmisja z gali The Game Awards 2020 rozpocznie się 11 grudnia o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza