Event "Freeze" wkracza do FIFA 21 Ultimate Team. Icon Swapy, zawodnicy Freeze, puzzle SBC

W tym roku FUTMAS nie będzie, to jest już pewne. W zamian za to EA Sports przedstawiło nowy event specjalny w FUT 21 noszący nazwę "Freeze".

event freeze fifa 21


Event Freeze w FIFA 21

Nowy event specjalny o dźwięcznej nazwie "Freeze" w tym roku zastąpi nam dobrze znane Futmas. Każdego roku w grudniu, w okolicach świąt pojawiał się specjalny świąteczny event Futmas, który wnosił bardzo wiele do gry swoją jakością.

Zobacz także: Jak wykonać mocny strzał po ziemi w FIFA 21? Nauka Driven Shot

Event Freeze jest jego odpowiednikiem, jednak na nieco innych zasadach. Jak wygląda event Freeze? Generalnie założenie jest bardzo podobne - karty specjalne zawodników, świąteczne wyzwania i nowe SBC (w tym roku puzzle SBC, cokolwiek to znaczy).Event Freeze jest już od jakiegoś czasu dostępny w grze FIFA Mobile. Tam natomiast polega on na tym, że zawodnicy specjalni w paczkach czy SBC to zawodnicy urodzeni w okresie zimowym (od początku grudnia do końca marca). Czy to oznacza, że dokładnie na takich samych zasadach event Freeze zawita do FUT 21?Event Freeze Icon Swapy

fifa 21 icon swap

Kolejną nowością zapowiedzianą w trakcie trwania eventu Freeze będą Icon Swapy. Co to są Icon Swapy? Icon Swapy to specjalne karty, które odblokowujemy grając przeróżne wyzwania w FUT 21. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości kart Icon Swap możemy wymienić je na dowolną (jedną z dostępnych) ikonę. Tym samym możemy wzbogacić swój skład o ciekawą ikonę w FIFA 21 nie wydając praktycznie żadnych monet.Zobacz także: O której są nagrody za FUT Champions w FIFA 21? Odbieranie Picków

icon swap fifa 21
Zdjęcie: Kartomania - FIFA Ultimate Team i nie tylko


Pojawiła się też informacja, że w trakcie trwania eventu Freeez zobaczyć mamy specjalne SBC o środkową wersje ikony o ocenie minimalnej wynoszącej 89 punktów.


Kiedy zaczyna się event Freeze?

Jak potoczy się cały event Freeze? Na to musimy jeszcze poczekać. Start eventu Freeze planowany jest na godzinę 19:00 w piątek 11.12.2020. Miejmy nadzieje, że następstwo eventu Futmas będzie tak samo dobre jak jego poprzednik.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza