Konsola KFC jako najnowszy twór na rynku elektronicznym! Nie uwierzysz co ma w środku!

Takiej informacji nie spodziewał się nikt. KFConsole oficjalnie wchodzi na rynek gamingowy. To co zaproponowali przechodzi pojęcie.

konsola kfc


Konsola KFC od KFC Gaming

Trzeba przyznać, że taką informacją można wywołać radość i uśmiech na twarzach graczy. KFC Gaming oficjalnie zapowiedziało wydanie własnej konsoli KFConsole przy współpracy z Intelem.

Zobacz także: Epic Games Store rozdaje gry za darmo przez cały tydzień! Jakie gry dostaniemy?Można w to wierzyć lub nie. Można uznać to za żart lub potraktować serio. Jednak to dzieje się naprawdę. Wielka firma KFC postanowiła rozszerzyć swoją działalność i z przytupem zaprezentować się w świecie gamingowym.

Pracownik działu PR'u Intela poinformował na Twitterze o ich współpracy z KFC Gaming i potwierdził, że KFConsole rzeczywiście trafi na rynek:

Tak, to prawda. Tak, jest zasilany przez Intel. I tak, posiada podgrzewacz do kurczaków.
Chicken warmer? Serio?

Podgrzewacz do kurczaków? Tak! Konsola od KFC ma posiadać specjalne miejsce do podgrzewania skrzydełek kurczaka od KFC. No to brzmi już co najmniej dziwnie. Niemniej staje się faktem, gdyż filmy i zdjęcia jasno ukazują, że taki gadżet rzeczywiście będzie mieć miejsce.

Zobacz także: Symulator Strażaka - Wymagania Firefighting Simulator - The SquadKiedy w czerwcu tego roku KFC Gaming opublikowało trailer konsoli KFConsole wszyscy uznali to za żart. Jak to? Firma z branży gastronomicznej wypuszcza konsolę do gier? Z podgrzewaczem do kurczaków? Bzdura i ściema. Ktoś w dziale marketingu ładnie popłynął w związku z premierami konsol PS5 i Xbox Series X.KFConsole parametry

Sprawa jednak nie była kiepskim dowcipem. Po wielu miesiącach oficjalnie zaprezentowano informacje o nadchodzącej konsoli KFConsole. Przedstawiony model ma ponoć działać w 4K i 240 FPS.

Konsola KFConsole zaprojektowana została przez firmę Cooler Master. Ma zostać wyposażona w procesor Intel Nuc 9, dysk 1TB SSD Seagate BarraCuda oraz GPU od Nvidia. Nowością jest, że karta graficzna może zostać wyjęta i wymieniona na lepszą wersję. Ale kogo to obchodzi, kiedy w konsoli zamontowany zostanie podgrzewacz do kurczaków!Konsola od KFC Gaming rzeczywiście robi wrażenie i brzmi całkiem dobrze. Pytanie tylko, czy produkt zostanie odpowiednio przygotowany i sprzedany medialnie, aby mógł konkurować z takimi gigantami jak Playstation czy Microsoft.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza