damie o krok bilansu 60-0 w FUT Champions FIFA 21! Polak z szansą na rekord!

 

tundra damie 60 0 fut champions

Damian "damie" Augustyniak reprezentujący barwy Tundra Esports po raz kolejny odnotował fantastyczny bilans w FUT Champions FIFA 21.damie o krok bilansu 60-0 w FUT Champions FIFA 21

Polak rozpoczął zmagania w Lidze Weekendowej już w piątek na swoim głównym koncie na platformie Playstation 4. Co ciekawe szło mu tak dobrze, że damie rozegrał w ten dzień wszystkie 30 spotkań. Był niepokonany, co przełożyło się na fantastyczny wynik 30-0, gdyż nie doznał żadnej porażki.

Zobacz również: Dua Lipa w FIFA 21? David Beckham i DJ Snake w trybie Volta!

Dzięki ukończeniu wszystkich meczy już w piątek, Damian otrzymał bardzo wysoki Skill Rating w FUT Champions, co aktualnie przekłada się na 5. miejsce na świecie!damie 60 0 fut champions ps4


Po fantastycznym rozpoczęciu Ligi Weekendowej damie rozpoczął ten sam "challenge" w sobotę, tylko na platformie Xbox One.Wszystko ułożyło się Damianowi dokładnie tak samo jak w piątek. Każde ze spotkań FUT Champions szło gładko, a damie po raz kolejny miał szansę zachować czyste konto we wszystkich meczach Ligi Weekendowej. Niestety, przy bilansie 28-0 po niefortunnym dla niego meczu przegrał spotkanie w którym zdecydowanie dominował wynikiem 1:2.

Zobacz również: O której są nagrody za FUT Champions w FIFA 21? Odbieranie Picków

Damian postanowił mimo wszystko dokończyć FUT Champions na swoim pobocznym koncie na Xbox One i wygrał ostatni mecz. To dało mu bezpośredni wynik 29-1, co w ostatecznym rozrachunku przełożyło się na, mimo wszystko fantastyczny, bilans 59-1. Niewiele osób na świecie może pochwalić się rozegraniem pełnych 60 spotkań w FUT Champions w dwa dni przegrywając zaledwie jeden mecz.Nie pozostaje nic innego jak życzyć Polakowi z Tundra Esports kolejnych fantastycznych wyników. Damian "damie" Augustyniak streamuje na żywo swoje poczynania w FUT Champions na platformie Twitch, link do jego kanału znajduje się tutaj.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza