Start europejskiego RMR przed BLAST.tv Paris Major 2023

Polski stream RMR BLAST Paris Major CS GO 2023

Rusza europejski RMR, czyli kwalifikacje przed ostatnim już Majorem w grze Counter-Strike: Global Offensive. Całe widowisko umili nam polska obsada, która do samego końca komentować będzie najważniejsze mecze CS:GO, w tym także te z udziałem 9INE.

Polski stream z RMR BLAST.tv Paris Major 2023Dzisiaj rozpoczęły się zmagania w grupie RMR A. Wśród najlepszych drużyn znajdziemy takie organizacje jak Natus Vincere, Virtus.pro, FaZe czy fnatic. Co warte wspomnienia, wśród 16 drużyn znajdziemy także naszych reprezentantów, bowiem rallen gra z Into the Breach, siuhy z GamerLegion oraz F1KU z OG. RMR A potrwa do 9 kwietnia i wyłoni 11 zespołów, które albo dostaną się do fazy Legend/Pretendentów, albo zawalczą w kwalifikacjach ostatniej szansy.

Po dwóch dniach od zakończenia pierwszej grupy do gry wejdą zespoły z RMR B. Tam wszystkie oczy w naszym kraju spoglądać będą tylko na jedną formację - 9INE. Nasi nie mają najłatwiejszego początku, bowiem pierwsze starcie zaplanowane mają na najlepszą obecnie (wg rankingu HLTV) drużynę świata - G2. Oprócz nich na serwerach zameldują się m.in. Heroic, Cloud9, BIG, ENCE, Vitality czy Ninjas in Pyjamas. RMR B zakończy się 15 kwietnia.

Najważniejsze spotkania z udziałem Polaków oraz najlepszych ekip w Europie można śledzić na kanale Izaka na Twitchu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza