CS:GO: Heroic triumfatorem BLAST Premier Fall Final 2022!

Heroic BLAST Premier Fall Final 2022 CS GO

Po wyrównanym pojedynku z FaZe, drużyna Heroic zwycięża finały turnieju BLAST. Do rozstrzygnięcia zwycięzcy konieczne były dogrywki.

Heroic wygrywa finały BLAST-a

To był ten turniej. Mam na myśli w końcu wygrany przez duńską organizację. Obejmujące aktualnie pozycję wicelidera rankingu HLTV Heroic było przecież o krok od wygranej na Majorze w Rio. Tam musieli uznać wyższość Outsiders, a tym razem poskromili FaZe, które także otrzepało się już po fatalnym występie na turnieju w Brazylii (przypomnijmy - bilans 0:3 w fazie Legend).Finał był taki, na jaki liczyli wszyscy kibice. Pełne 3 mapy, zacięta rywalizacja i walka do ostatniej rundy. Ekipy mierzyły się na Overpassie, Inferno i Mirage. Pierwsza mapa padła łupem Heroic, z kolei FaZe zagrało na kolejnej solidne dwie połówki i zgarnęli ją na swoje konto. O wszystkim zdecydować miał Mirage, na którym doczekaliśmy się nawet dogrywki. Finalnie to Duńczycy okazali się lepszym zespołem, wygrywając w doliczonym czasie gry 4:1.

Wyniki meczu finałowego BLAST Premier Fall Final 2022 - Heroic vs FaZe

  • Overpass - 16:11
  • Inferno - 12:16
  • Mirage - 19:16


fot. Maciej Kołek, twitter.com/ferusinfo


Darmowe skiny CSGO

1 Komentarze

  1. W ostatnim czasie Heroic wygląda bardzo dobrze. Gratki dla zespołu. Tylko patrzeć, a będą w topce - bo będą na pewno.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza