Aleksib nowym szkoleniowcem NIP-u

Aleksib trenerem NIP

Informacja spadła na nas jak grom z jasnego nieba, ponieważ jest to bardzo nieoczywiste zestawienie. Nowym trenerem NIP oficjalnie zostaje Aleksib.Aleksib zastępuje Plopski'ego w Ninjas in Pyjamas

Po niezbyt udanym, można by rzec fatalnym, okresie w G2, Aleksi "Aleksib" Virolainen otrzymał zielone światło w kwestii poszukiwania nowego pracodawcy. Jako nieaktywny zawodnik przesiadywał na ławce rezerwowych od połowy lipca i od tego czasu mógł rozglądać się za nowymi ofertami.

Doświadczony trener prawdopodobnie rozważał wiele propozycji ze światowego topu, lecz łączenie go ze Szwedzką organizacją było zapewne ostatnim, o czym mogli myśleć fani Fina i samej drużyny. Zmiana jest tym bardziej nieoczywista, ponieważ NIP wcale nie radził sobie ostatnio źle - aktualnie plasują się na 6 miejscu w rankingu HLTV.Przy roszadzie najbardziej ucierpiał Nicolas Gonzalez Zamora, czyli Plopski. Co ciekawe, to nie on dotychczas prowadził ekipę w meczach, a więc aktualny IGL - hampus - wciąż znajduje się w składzie i ustąpi on miejsca na rzecz nowego kapitana.

Aleksib, w czasie kiedy prowadził G2, znacząco odstawał poziomem od reszty, a jego liderowanie nie przynosiło efektów. Jesteśmy więc bardzo ciekawi, jak potoczą się losy legendarnej organizacji, kiedy za jej sterami zasiądzie sam Virolainen.

Aktualny skład NIP w CS:GO wygląda następująco:

  • Fredrik "REZ" Sterner
  • Hampus "hampus" Poser
  • Patrick "es3tag" Hansen
  • Ludvig "Brollan" Brolin
  • Aleksi "Aleksib" Virolainen
  • Daniel "djL" Narancic (trener) 


fot. twitter.com/NIPCS


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza