VALORANT: Epizod 5, Akt 2 przybywa wraz z nowym karnetem bojowym oraz kolekcją upamiętniającą nadchodzące VALORANT Champions Istanbul

VALORANT Champions 2022 Collection

Wkrótce rozpocznie się Akt 2 Epizodu 5 VALORANT. Dla graczy standardowo została przygotowana kolejna przepustka bojowa, dzięki której poszerzą swoją kolekcję o nowe skórki. Oprócz nowych malowań do broni, znajdą się również nowe spraye, karty i przywieszki. Co więcej, przez limitowany okres gracze będą mogli zakupić przedmioty z kolekcji Champions, z których 50% zysku trafi do rąk profesjonalnych graczy mierzących się w VALORANT Champions w Istanbule.Przepustka drugiego aktu skupiona jest wokół legend i mitów. Na przykład spray Hit in the Ankle jest związany ze starożytnymi rzeźbami i dziełami sztuki przedstawiającymi Achillesa. Pistolet Kiss the Frog jest oczywiście nawiązaniem do słynnej opowieści o Księżniczce i Żabie. The Anansi Buddy z kolei jest inspirowany wieloma folklorystycznymi opowieściami o pająku o tej samej nazwie. Nowe kolekcje skórek do broni to: Immortalized, Piedra del Sol oraz Premiere Collisions.

Gracze, którzy chcą otrzymać więcej nagród, a nie tylko te zawarte w darmowej wersji, będą mogli ulepszyć Przepustkę bojową za pomocą Valorant Points (VP).


Tak, jak miało to miejsce podczas ostatniego turnieju rangi Champions, do sklepu trafi również nowa kolekcja honorująca to wydarzenie. Oprócz przywieszki, tytułu oraz karty, gracze będą mogli zabrać na pole walki ewoluujące skórki do Phantoma oraz broni do walki wręcz. Skórki Champions reagują na osiągany przez gracza wynik, dostosowując swój wygląd co każde pięć zabójstw aż do maksymalnego, piątego poziomu osiąganego po 25 fragu.Cena zestawu to: 6265 VP, 50% zysku ze sprzedaży zostanie przekazane dla graczy biorących udział w turnieju.

Więcej informacji o VALORANT można znaleźć na oficjalnej stronie gry: https://playvalorant.com/pl-pl/


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza