Smolarek z kartą HERO w FIFA 23!

Smolarek Hero FIFA 23

W FIFA 23 pojawi się kolejny polski akcent. Kartę specjalną w wersji "Hero" otrzyma Euzebiusz Smolarek.Ebi Smolarek z kartą "Bohater" w FIFA 23

EA Sports niespecjalnie forsuje do gry karty z polską flagą. Bardzo długo czekaliśmy (i w sumie nadal czekamy) na kartę legendy Polaka, a na zastępstwo do tegorocznej edycji dołączony został Dudek w wersji Bohatera.

Jak donosi insider FIFY i trybu Ultimate Team, odsłona oznaczona numerem 23 będzie zawierała kartę specjalną Euzebiusza Smolarka w wersji "Hero". Smolarek znajdzie się w FIFA 23 jako Bohater, lecz nie wiemy, jaka liga zostanie mu przypisana. Kojarzony jest oczywiście z występów w lidze holenderskiej i niemieckiej, jednak to od decyzji EA zależeć będzie, gdzie finalnie zostanie umieszczony. Statystyki Smolarka na karcie "Hero" nie są na ten moment znane.Karty "Hero", czyli Bohaterów FUT są czymś pomiędzy złotymi kartami zawodników a ikonami. Łączą się z resztą kart na podobnej zasadzie jak zwykłe, lecz oprócz tego ukierunkowane są na konkretną ligę. Mając wiedzę na temat tych kart z FIFA 22 wiemy, że na przestrzeni całego cyklu gry jeden zawodnik może otrzymać wiele kart z różnych lig, o ile w takowych występował.

Euzebiusz Smolarek w swojej seniorskiej karierze wystąpił w 275 meczach. Zaczynał w Feyenoordzie i tam też spędził pierwsze 12 lat, z czego 7 w sekcji juniorskiej. Następnie przeszedł do Borussi Dortmund, w której rozegrał najwięcej spotkań w barwach jednej drużyny. Przez 8 lat związany był także z reprezentacją Polski, w której wystąpił 47 razy, strzelając przy tym 19 goli.


fot. twitter.com/FutSheriff

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza