Odcinek 5: Akt 2. Wszystkie skiny w nowej przepustce bojowej VALORANT

VALORANT przepustka bojowa Odcinek 5 Akt 2

Nowa przepustka bojowa zapewne podzieli społeczność VALORANT. Skiny, które będą do zdobycia w trakcie trwania całego karnetu aktu 2. w odcinku 5 są dosyć specyficzne.VALORANT: przepustka bojowa, odcinek 5: akt 2

Po całkiem udanej kolekcji skinów w kończącej się przepustce można było sądzić, że coś podobnego otrzymamy w kolejnym akcie. Riot Games postanowiło jednak zmienić kierunek, a nowe przedmioty kosmetyczne będą nawiązaniem do kultury i architektury znanej z Meksyku.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy serie skórek, każda w nieco innym klimacie. Wszystkie skiny będą możliwe do zdobycia za odpowiednie poziomy w karnecie, na których wbicie deweloperzy przewidują ponad 60 dni.

Skiny w nowej przepustce bojowej VALORANT

Nowe kolekcje skinów w przepustce bojowej VALORANT nosiły będą nazwy:

  • Immortalized
  • Piedra del Sol
  • Premiere Collision

Jak wyglądają? Poniżej znajdują się grafiki prezentujące wszystkie modele broni i ich nowe skiny:

Skiny Premiere Collision w VALORANT
Skiny Premiere Collision w VALORANT

Skiny Immortalized w VALORANT
Skiny Immortalized w VALORANT

Skiny Piedra del Sol w VALORANT
Skiny Piedra del Sol w VALORANTA jak wygląda kosa? Za ukończenie wszystkich leveli karnetu bojowego otrzymamy wyjątkowy nóż. W tym sezonie będzie to kosa z serii Piedra del Sol, a wygląda ona tak:

Kosa Piedra del Sol z nowej przepustki bojowej w VALORANT
Kosa Piedra del Sol z nowej przepustki bojowej w VALORANT

VALORANT: przepustka bojowa - cena

Cena przepustki bojowej nadal pozostaje niezmienna. Karnet w VALORANT kosztuje dokładnie 1000 VP (VALORANT Points), które warte są 52,99 zł. W pakiecie otrzymujemy dodatkowe 150 VP, które mogą zostać wykorzystane w przyszłości.

VALORANT: przepustka bojowa - do kiedy?

Przepustka bojowa w VALORANT trwa z reguły około 2 miesiące. Do kiedy będzie dostępna? Karnet bojowy w Odcinku 5: Akt 2 powinien zakończyć się w okolicach 24-26 października 2022.


fot. twitter.com/ValorLeaks

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza