FIFA 23. Duża zmiana w Squad Battles. Znacznie krótsze połówki meczów

FIFA 23 Squad Battles

Do FIFA 23 nadchodzi istotna zmiana w kontekście meczów w trybie Squad Battles. Połówki będą teraz zdecydowanie krótsze.Mniej minut w grze na bota

Każdy graczy FIFY przyzna, że wykonywanie zadań w trybie, w którym mierzymy się wyłącznie ze sztuczną inteligencją bywało i jest uciążliwe. O ile gra z komputerem dla samej przyjemności nie jest niczym złym, tak kiedy na horyzoncie pojawia się widmo wykonania konkretnych poleceń, niechętnie zaglądamy do tej części Ultimate Team.

Zobacz także: Ultimate Team w FIFA 23 - co nowego? Nowy system zgrania, alternatywne pozycje i nowa waluta FUT

Sytuacja ma obrócić się o 180 stopni, bowiem połówka meczu w Squad Battles w FIFA 23 będzie trwała 3 minuty. Jest to ukłon w stronę graczy, którzy wykonując zadania potrzebne do ukończenia danej karty spędzali w tym trybie masę czasu nie dotykając nawet kontrolera. Wystarczyło strzelić kilka goli i można było w spokoju odejść na kilkanaście minut od konsoli czy PC. W aktualnej i poprzednich edycjach, jedna część spotkania trwała równo 6 minut. Do tego dochodzą cieszynki, animacje, powtórki - blisko 15 minut schodziło na to, aby jedynie przeczekać na ostatni gwizdek sędziego. Deweloperzy także zauważyli ten problem, dlatego FIFA 23 posiadała będzie skrócone połowy, aby mecz trwał raptem kilka minut.


fot. EA SPORTS

2 Komentarze

  1. G.... prawda połowa trwa 7min xd

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo nie przeszło to, i tylko w becie tak było

      Usuń
Nowsza Starsza