CUPRA Tavascan XE z serii Extreme E dostępna w nowej grze Forza Horizon 5

CUPRA Tavascan XE w Forza Horizon 5

CUPRA rozwija swoje wirtualne możliwości dzięki obecności samochodu marki w najnowszej wersji gry Forza Horizon 5 dostępnej na konsolach Xbox. Fani mogą rywalizować podczas wirtualnych wyścigów Extreme E X Prix, mając do dyspozycji model CUPRA Tavascan XE – całkowicie elektryczny pojazd terenowy. Gracze sprawdzą swoje umiejętności w najbardziej wyczerpujących i całkowicie elektrycznych wyścigach terenowych na świecie, na wzór kierowców ekipy ABT CUPRA XE: Nassera Al-Attiyah i Jutty Kleinschmidt.



Seria wyścigowa Forza jako oficjalny partner zawodów Extreme E stworzyła najbardziej autentyczną, oddającą rzeczywistość oraz wszechstronną grę wyścigową z serii Horizon. Jednym z samochodów dostępnych w niej do ścigania się jest model CUPRA Tavascan XE, występujący w pełnej wersji kolorystycznej.

Współpraca Extreme E i twórców gry Forza Horizon 5 umożliwia naszym fanom zanurzenie się w innowacyjnym, całkowicie elektrycznym świecie marki CUPRA. Ta współpraca stanowi kolejny krok, w którym świat wirtualny i rzeczywisty łączą się i gdzie wszyscy mogą poczuć zarówno adrenalinę, jak i inne emocje związane z udziałem w zawodach Extreme E 

- Antonino Labate, Globalny Dyrektor ds. Strategii, Rozwoju Biznesu i Operacji w CUPRA.



Całkowicie nowe doświadczenie marki

W grze Forza Horizon 5 nowi i dotychczasowi gracze będą mogli sprawdzić, jakie możliwości skrywa w sobie elektryczny pojazd terenowy CUPRA Tavascan XE zyskując możliwość rywalizacji w nowych wydarzeniach i wyzwaniach. Dzięki odblokowaniu unikalnych wariantów gry, będą mieli szansę zdobyć gadżety Extreme E.

Wirtualny świat to szybko rozwijająca się przestrzeń. Marki mogą w niej organizować wyjątkowe wydarzenia i tworzyć doświadczenia tak, by potem dzielić się nimi z innymi Wcześniej były one dostępne tylko dla nielicznych. Teraz możemy się nimi dzielić i wykraczać poza to, co przemysł motoryzacyjny kiedykolwiek był w stanie zaoferować.

Gra Forza Horizon 5 jest dostępna na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Steam, Xbox Game Pass oraz przez Xbox Cloud Gaming.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza