All Stars Adventure: RIOT zaprasza streamerów i twórców z całej Europy Wschodniej na wyzwanie jakiego jeszcze nie było

All Stars Adventure RIOT

All Stars Adventure to wyzwanie dla twórców i ich fanów z tej części Europy (w tym z Polski!). Wyjątkowa edycja tego wydarzenia umożliwi rywalizację zarówno w świecie League of Legends, jak i bezpośrednie zmagania twórców podczas finałów na greckiej wyspie Sifnos. Dzięki specjalnym głosowaniom, na finalny skład uczestników wpływ będzie miała również społeczność LoL-a. Rejestracja do turnieju trwa (lolstarsadventure.com).Zwiastun All Stars Adventure:

Kwalifikacje:

All Stars Adventure rozpocznie się pięcioma krajowymi i jednymi regionalnymi kwalifikacjami. Twórcy z Czech/Słowacji, Polski, Rumunii, Grecji oraz Cypru/Węgier otrzymają bezpośrednie miejsce w kwalifikacjach, podczas gdy reszta krajów (Słowenia, Serbia, Chorwacja, Albania, Macedonia Północna, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Łotwa, Litwa i Estonia) zmierzy się w regionalnych eliminacjach, które wyłonią dodatkowy zespół.

Harmonogram:

  • Kwalifikacje #1 20 sierpnia
  • Kwalifikacje #2 21 sierpnia
  • Kwalifikacje #3 27 sierpnia
  • Kwalifikacje #4 28 sierpnia

Zasady i kryteria dla kwalifikacji krajowych i regionalnych różnią się i warto zapoznać się z nimi wcześniej na stronie organizatora.Finały:

Finał tej edycji All Stars Adventure odbędzie się w willi na wyspie Sifnos w dniach 21-26 września. Influencerzy będą musieli wykazać się umiejętnościami i wiedzą nie tylko na Summoner's Rift, ale także w realnych wyzwaniach. Najlepsza drużyna, a co za tym idzie, zwycięzca, podzieli się wygraną ze swoimi fanami!

Głosowanie społeczności:

Brak kwalifikacji jako jeden z czterech najlepszych influencerów z danego kraju nie oznacza definitywnego pożegnania się z rozgrywkami. Piąty twórca zostanie wybrany dzięki głosowaniu społeczności spośród drużyn, które w kwalifikacjach zajmą miejsca 5-8.

Głosowanie społeczności odbędzie się w dniach 5 – 7 września br.

Turniej jest otwarty dla wszystkich influencerów z regionu, którzy spełniają kryteria. Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: https://lolstarsadventure.com/.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza