To aktualnie najdroższa AWP Gungnir w CS:GO! Dlaczego?

CS GO AWP Gungnir Vox Stickers

Ceny skinów CS:GO potrafią być bardzo duże. Co wpływa na wartość przedmiotu? Oczywiście wygląd, ale także nietuzinkowe naklejki. Ta AWP Gungnir należy obecnie do ścisłej czołówki pod względem kwoty, ponieważ nalepiono na nią niestandardowe "stickery".Najdroższa AWP Gungnir w CS:GO

zipeL to osoba, która doskonale znana jest w świecie handlu skinami CS:GO. Dlaczego o tym wspominam? Otóż Duńczyk stał się ostatnio posiadaczem najdroższej AWP Gungnir w całej grze, a wszystko dlatego, że nakleił na nią jedne z najrzadszych naklejek dostępnych w Counter-Strike: Global Offensive.

Klip z miejsca stał się hitem, ponieważ został zatytułowany jako "przypadkowe naklejenie naklejek z Katowic 2014". Jego Gungnir jest na ten moment czwartym skinem pod względem "float'u" i wynosi 0.000473530, a jego cena przy obecnym kursie dolara to ponad 50 000 w przeliczeniu na złotówki.Co warto jednak podkreślić, to nie wartość broni jest w tym przypadku najważniejsza. Naklejka Vox Eminor (Holo) z Katowic 2014 kosztuje obecnie ponad 87 000 złotych za jedną sztukę. To sprawia, że "wyprodukowanie" tego skina od zera kosztowało go blisko 400 000 złotych!


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza