shroud w Sentinels! Gwiazda Twitcha powraca do esportu

shroud VALORANT

Takiej informacji nie dało się przewidzieć. Wydawało się, że shroud na dobre porzucił esport na rzecz Twitcha, jednak gwiazda z Kanady raz jeszcze sprawdzi się w roli profesjonalnego gracza.shroud wraca do esportu! Zagra w Sentinels

Michael "shroud" Grzesiek to postać, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Ikona CS:GO, która największe sukcesy święciła w barwach amerykańskiej organizacji Cloud9.

Na esportowej "emeryturze" jest od 2017 roku i przez ten czas spełniał się jako pełnoetatowy streamer na platformie Twitch. Jego sielankowe życie odmieni się teraz o 180 stopni, a to wszystko dlatego, że postanowił ponownie spróbować sił jako gracz.Gdzie trafił? Jego nowym domem będzie organizacja Sentinels. Nie, nie w CS:GO. shroud od dłuższego czasu spełniał się w tytule Riotu - VALORANCIE. To właśnie nowy FPS zachęcił Mike'a do odejścia od wyłącznie amatorskiej gry.

Sentinels miewało ostatnio duże problemy, a shroud - w asyście takich osobistości jak TenZ czy ShahZaM - ma pomóc w awansie drużyny na mistrzostwa świata. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę doczekać się jego pierwszych oficjalnych spotkań na LAN-ie i kontaktu z kibicami na miejscu.


fot. shroud

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza