Izako Boars bez zawodników. Drużyna nie przedłuża kontraktów

Izako Boars

Młodzi zawodnicy nie do końca zdali egzamin. Próby czasu nie wytrzymał nowy "roster" Izako Boars, który zaledwie po kilku miesiącach gry kończy działalność bez większych sukcesów. Organizacja postanowiła nie przedłużać kontraktów.Izako Boars, kiedy zmienili model funkcjonowania zatrudnili pięciu młodych zawodników, którzy mieli rozwijać się pod okiem trenera Bartosza "Hypera" Wolnego. Była to bardzo ryzykowna koncepcja, ponieważ tak rozpoznawalną markę na polskiej scenie miało reprezentować kilku graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji pokazać się szerszej publiczności.

Wcześniej zespół reprezentowali między innymi Paweł "byali" Bieliński czy Arek "Vegi" Nawojski, a więc persony bardzo dobrze znane na rodzimej scenie CS:GO.

W styczniu tego roku Hyper rozpoczął misję tworzenia zupełnie nowego składu w dywizji CS:GO Izako Boars. "Tryout'y" trwały kilka miesięcy, aż finalnie początkiem kwietnia ogłoszony został nowy zespół. Poza Szymonem "Crityourface" Plutą, reszta graczy była kompletnie anonimowa, gdyż był to ich debiut w profesjonalnej karierze. Ostatecznie drogi młodych zawodników z IB szybko się rozeszły, gdy po ponad dwóch miesiącach gry nie widać było żadnych sukcesów.Były skład Izako Boars wyglądał następująco:

  • Mateusz "asran" Niewiatowski
  • Michał "Mride" Idzikowski
  • Adrian "rico" Szymański
  • Szymon "Crityourface" Pluta
  • Miłosz "sh3nanigan" Klimczak
  • Bartosz "Hyper" Wolny (trener)


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza