FIFA 22. Nadchodzi event Futties! Co to takiego?

Futties FIFA 22

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że kolejną promocją w FIFA 22 będzie Futties. Plany deweloperów gry zdradził FutSheriff - osoba znana z informowania o "sekretnych" działaniach EA Sports.Futties w FIFA 22

Futties to już tradycja. Event ten pojawia się niemal co roku w okresie wakacyjnym, tuż po zakończeniu promocji związanej z kartami Team of the Season oraz następującej po niej promocji, która co roku przybiera inny wymiar. Tegoroczna FIFA otrzymała po kartach TOTS drużyny Zmiennokształtnych. W tym artykule dowiesz się czym jest Futties oraz kiedy pojawi się w FUT.

Czym tak naprawdę jest Futties?

Futties to specjalna promocja w FIFA Ultimate Team, w której to gracze decydują o tym, które karty otrzymają ulepszoną wersję specjalną. Jak to działa? W poprzedniej edycji gry w Ultimate Team dostępne było głosowanie pomiędzy kilkoma kartami, a piłkarz z największą ilością głosów od społeczności mógł liczyć na niesamowitą kartę w różowy wydaniu.

Głosowanie odbywało się poprzez wybranie jednej karty, którą otrzymywało się do klubu na wypożyczenie na kilka spotkań.Futties FIFA 22. Kiedy?

Planowana data rozpoczęcia eventu Futties to piątek, 15 lipca. Miała wtedy pojawić się ostatnia, czwarta część zespołu Zmiennokształtnych, jednak jak widzimy plany uległy zmianie. Na ten moment nie wiadomo, czy oprócz kart Futties pojawi się dodatkowo inny zespół kart z poprzedniego wydarzenia.

Karty/drużyny Futties FIFA 22

Na ten moment nie zostały opublikowane żadne materiały graficzne, które jakkolwiek mogą sugerować oceny ogólne i statystyki kart z drużyny Futties.

1 Komentarze

  1. ej nie no zartowalem z tym co napisalem przed chwila to byl tylko zart wyslalem to przez przypadek xd

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza