FIFA 23 nawiązuje współpracę z Marvelem

FIFA 23 Marvel

To, że Fortnite nawiązuje podobne kolaboracje jest dosyć zrozumiałe. Co jednak Marvel ma wspólnego z piłkarzami? Co wiemy na temat tajemniczej współpracy FIFA 23 z uniwersum superbohaterów?W Internecie pojawiła się tajemnicza grafika, która ujawnia nawiązaną współpracę EA Sports z Marvelem, w ramach której w FIFA 23 pojawi się zawartość związana właśnie z superbohaterami.

Jaką formę przybierze? Ciężko powiedzieć. Na pewno nie zobaczymy Spider-Mana czy Avengersów na murawie. To byłoby kuriozum. Na obrazku promującym widnieje nazwa "Heroes" oraz karta Bohaterów FUT Mistrzostw Świata, która pojawi się na czas mundialu i będzie przyznawana legendom, bohaterom sprzed wielu lat.

Można zatem przypuszczać, że kosmetyczne dodatki związane z superbohaterami przejdą w jakiś sposób na karty bohaterów "World Cup". Podobny koncept pojawił się już w FIFA 22, gdzie ikoniczne postaci świata futbolu przybrały wizerunek nadzwyczajnych bohaterów, między innymi Antonio Di Natale:Antonio Di Natale Bohater FUT
Antonio Di Natale Bohater FUT

Zestaw koszulek? Nowe tifo związane z Marvelem? Może ozdoby murawy i stadionu? Nie wiemy, w jaki sposób kolaboracja zostanie wykorzystana, niemniej już teraz zapowiada się bardzo obiecująco.


fot. EA Sports

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza