FIFA 23. Bohaterowie FUT Mistrzostw Świata. Nowe karty legend i dodatek World Cup

FIFA 23 World Cup

EA Sports zdradza coraz więcej odnośnie nowej odsłony gry. W FIFA 23 pojawi się dodatek związany z mistrzostwami świata, a wraz z nim specjalne karty bohaterów nawiązujące do historycznych meczów na mundialach.FIFA 23 - Bohaterowie FUT Mistrzostw Świata

Dodatek FIFA World Cup Qatar 2022 połączony z tegorocznymi mistrzostwami świata pojawi się kilkanaście tygodni po premierze gry. Ma to oczywiście związek z datą rozpoczęcia mundialu, który wyjątkowo zaplanowany jest na przełom listopada i grudnia - ze względu na lokalizację.

Jak zawsze przy okazji takowych wydarzeń, EA Sports dodaje do gry specjalny dodatek. Nie inaczej będzie w tym przypadku, gdyż FIFA 23 również zawierała będzie wyjątkowe karty. Wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy pojawią się Bohaterowie FUT Mistrzostw Świata, czyli dobrze nam znane karty "Hero", lecz przeniesione w realia reprezentacji.

Na ten moment deweloperzy gry zdradzili jedynie trzech piłkarzy, którzy zostaną taką kartą odznaczeni, są to:  • Yaya Toure
  • Park Ji Sung
  • Carvalho

FIFA 23 Bohaterowie FUT World Cup 2022

Nie będą to prawdopodobnie karty bezpośrednio do trybu Ultimate Team, a jedynie na okres trwania dodatku mistrzostw świata. Tak czy inaczej jest to ciekawy pomysł, który już na tym etapie wzbudza pozytywne emocje.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza