MOUZ NXT czwarty raz wygrywa ligę akademii!

MOUZ NXT WePlay

Czy możemy mówić już o dominacji? MOUZ NXT po raz czwarty z rzędu wygrywa ligę akademii i inkasuje 45 tys. dolarów na swoje konto. Drużyna z Polakami w składzie zagrała we wszystkich finałach od startu rozgrywek.MOUZ NXT wygrywa WePlay Academy League

To staje się powoli monotonne, choć taką monotonię lubimy, zwłaszcza my - Polacy. Trójka naszych reprezentantów w barwach MOUZ NXT sięgnęła po mistrzowski tytuł w lidze akademii i kolejny raz udowodnili, że bardzo ciężko będzie ich zdetronizować.

Turniej WePlay Academy League Season 4 z pulą nagród wynoszącą 100 tys. dolarów dobiegł końca. W finałowym starciu myszy mierzyły się z BIG Academy. Mecz w systemie BO3 zakończył się już po dwóch mapach, bowiem siuhy i spółka nie dali żadnych szans rywalom.

Nuke był bardzo krótki, ponieważ niemiecka organizacja zdołała zdobyć zaledwie 6 oczek. Bezbłędna strona CT w wykonaniu MOUZ NXT zagwarantowała im szybką zmianę otoczenia. Na nowym terenie - Dust 2 - zespół k1to stawił zdecydowanie więcej oporu i był bliski wygrania mapy, aby przenieść się na decydującą arenę. Finalnie jednak mapa zakończyła się do 13, a siuhy, mhL i szejn obronili tytuł zdobyty w lutym.


fot. WePlay


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza