17 czerwca ruszają otwarte kwalifikacje do turnieju Ultraliga TFT

Turniej Ultraliga TFT

Turniej Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics rozpocznie się 11 lipca, ale już 17 czerwca rozegrane zostaną otwarte kwalifikacje, w trakcie których wyłonionych zostanie czterech najlepszych graczy, którzy awansują do głównej fazy rozgrywek. W czwartym sezonie turnieju, będącym częścią competitive circuit dla regionu Europy Wschodniej, 16 najlepszych polskich graczy Teamfight Tactics zmierzy się o nagrody z puli 26 000 złotych. Czterech najlepszych zawodników zagwarantuje sobie także awans do europejskiego turnieju Star Cup.Do udziału w głównej fazie rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi TFT – Sage, Zbrojson, Aki oraz kubixon. Kolejne sześć miejsc przypadnie najlepszym zawodnikom w rankingu EUW, dwa czekają na topowych strategów z rankingu serwera EUNE, a cztery dla najlepszych graczy otwartych kwalifikacji. Najlepsi gracze z obu serwerów zostaną wybrani 16 czerwca o godz. 23:59.

Na śmiałków, którzy chcą zmierzyć się z najlepszymi graczami w Polsce czeka otwarty turniej kwalifikacyjny, który podzielony będzie na trzy dni.

  • Dzień pierwszy RO128, RO64
  • Dzień drugi: RO32, RO16
  • Dzień trzeci: Mecz Finałowy.Czterej najlepsi zawodnicy finałowych starć zakwalifikują się do fazy zasadniczej Ultraligi TFT. Możliwość zapisu w pierwszej kolejności otrzymają gracze z rangą Challenger i GM na serwerach EUW oraz EUNE. Następnie Master z serwera EUW, potem Master EUNE, a na koniec D1 z serwera EUW. Do rozgrywek będzie mogło zapisać się maksymalnie 128 zawodników, a o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny FRENZY, który sam i we współpracy z partnerami realizuje topowe, esportowe wydarzenia w Polsce - są to m.in. regionalny turniej w League of Legends - Ultraliga, Trinity Force Puchar Polski, Polska Liga Esportowa czy startujący w tym roku regionalny turniej V4 Masters w grę Tom Clancy's Rainbow Six® Siege.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza