Tak wyglądają nowe naklejki CS:GO na Major Antwerp 2022

Brokatowe naklejki CSGO Major Antwerp 2022

Profil CS:GO na Twitterze ujawnił wygląd nowych naklejek, które zostaną wprowadzone podczas nadchodzącego Majora Antwerp 2022.Nowe brokatowe naklejki w CS:GO

Czegoś takiego jeszcze w grze nie było. Mamy wersje hologramowe, foliowane, ale brokatowe to kompletna nowość. O ile nie jest to pewna prowokacja ze strony Valve, do CS:GO wejdą nowe rodzaje naklejek Glitter, które po raz pierwszy ujrzymy podczas nadchodzącego Majora w Antwerpii.

Brokatowe naklejki CSGO Major Antwerp 2022
Brokatowa naklejka CS:GO

Na przykładzie naklejki z autografem zawodnika broky z FaZe ujawniono wygląd naklejek na tegorocznego Majora w Antwerpii. Co ciekawe, mamy do czynienia z zupełnie nową odmianą, która połyskuje brokatowym wzorem. Wersja naklejek Glitter, o ile faktycznie pojawi się w grze, może zastąpić którąś z dotychczasowych lub dojdzie jako zupełnie nowa.Naklejki w grze wyglądają następująco:

Dowiedzieliśmy się także, że w tym roku autografy otrzymają wszyscy gracze fazy legend, a nie tylko zawodnicy z top 8. Na potwierdzenie tych słów Valve udostępniło zdjęcie naklejek drużyny Copenhagen Flames, która jest jedną z szesnastu ekip decydującego etapu.

Naklejki Copenhagen Flames Major Antwerp 2022
Wygląd zwykłych naklejek na Majorze w Antwerpii

Nie wiemy natomiast, czy swoje autografy na naklejkach ujrzą gracze fazy pretendentów (Challengers).

Jak wygląda żeton Majora Antwerp 2022?

Przy okazji publikacji wyglądu naklejek, w tle widać było diamentowy żeton PGL Antwerp 2022. Nie jest co prawda w najlepszej jakości, jednak możemy dostrzec, że był wzorowany na poprzednim przedmiocie, który ukazał się na sztokholmskim wydarzeniu. Wygląda on w taki sposób:Diamentowy żeton PGL Antwerp 2022
Diamentowy żeton PGL Antwerp 2022

Zasady jego zdobywania będą zapewne takie same jak w zeszłorocznej edycji, a więc o najlepszej wersji decydować będzie wynik uzyskany w specjalnym Pick'Em Challange.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza