Tydzień do Majora w CS:GO! Co powinieneś wiedzieć? PGL Major Antwerp 2022

PGL Major Antwerp CS GO

Już za tydzień rozpoczyna się najważniejsze święto każdego fana CS:GO. Major w Antwerpii będzie pierwszym wydarzeniem tej rangi w 2022 roku. Jakie drużyny biorą udział i kiedy rozgrywane będą mecze? Przeczytaj i dowiedz się najważniejszych informacji.CS:GO Major PGL Antwerp 2022 - najważniejsze informacje

Na główną fazę Majora - legend - przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, jednak za 7 dni ruszają zmagania w grupie z pretendentami. 8 najlepszych drużyn dostanie zaproszenie do kolejnego etapu, a ten z kolei będzie zwieńczeniem całego cyklu RMR.

Wśród ekip startujących z ramienia Challengers'ów mamy polski akcent - dycha i hades reprezentują nasz kraj w barwach fińskiej organizacji ENCE. Swoją szansę na pokazanie się europejskiemu środowisku Counter-Strike'a miało także Anonymo, jednak odpadli z turnieju kwalifikacyjnego z bilansem 2-3.

Major CS:GO - gdzie i kiedy?

Najważniejsze zmagania rozpoczynają się w połowie maja, jednak zanim do tego dojdzie, musimy poznać resztę zespołów, które zajmą ostatnie osiem miejsc w fazie legend.
CS:GO PGL Major Antwerp 2022 - faza Challengers

  • Miejsce: Antwerp, Belgia
  • Data: 9-12 maja 2022


Drużyny z fazy Challengers

Eternal Fire Vitality forZe Outsiders
Bad News Eagles Spirit G2 ENCE
Astralis Imperial Complexity Liquid
MIBR 9z IHC Renegades
CS:GO PGL Major Antwerp 2022 - faza Legend

  • Miejsce: Antwerp, Belgia
  • Data: 14-22 maja 2022


Drużyny z fazy Legend

Heroic BIG FaZe Natus Vincere
Cloud9 Copenhagen Flames NIP FURIA


Kiedy naklejki i PickEm Challenge? CS:GO Major Antwerp 2022

Skoro Major za pasem, gracze nie mogą doczekać się także wspólnego świętowania i kibicowania, które od lat połączone jest z naklejkami drużyn oraz zawodników i obstawianiem meczów w wyzwaniu Pick'Em Challange.. Kiedy oficjalnie pojawi się Pick'Em Challange z okazji Majora CS:GO w Antwerp? Najpewniej już na dniach, bowiem musimy mieć wystarczająco dużo czasu przed pierwszymi meczami, aby poprawnie wytypować zwycięzców poszczególnych spotkań.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza