Nieoficjalnie: electroNic przejmie rolę IGL w NAVI

electroNic NAVI CS GO

Jak donosi portal Dexerto, Denis "electroNic" Sharipov przymierzany jest do roli IGL-a w organizacji NAVI. Stało się to po odsunięciu Boombl4 od głównego składu.28 maja Natus Vincere przesunęło rosyjskiego gracza Boombl4 na rezerwę. Sęk w tym, że był on dowodzącym w ukraińskiej organizacji i to on układał grę całego zespołu.

Kiedy go zabrakło, powstał problem znalezienia nowego prowadzącego. Pojawiały się pogłoski, iż NAVI zatrudni nowego IGL-a w jego miejsce, jednak Luís Mira z portalu Dexerto.com twierdzi, że sytuacja nieco się zmieniła.Do nowej roli prowadzącego szykowany jest electroNic, który u boku s1mple'a był równie jasną gwiazdą w drużynie. Brakującym ogniwem w całej układance miał być YEKINDAR, który rozstał się z Virtus.pro, jednak dyrektor operacyjny NAVI zaprzeczył na Twitterze, iż prowadzą w tej sprawie jakiekolwiek rozmowy.

Drugim kandydatem na wolne stanowisko okazuje się być Timur "buster" Tulepov, który tak samo jak YEKINDAR pożegnał się z VP. Jedyną przeszkodą dla NAVI stanowi obowiązujący kontrakt z byłym pracodawcą. Sytuacja zacznie postępować tylko wtedy, kiedy z owego kontraktu zostanie zwolniony, ponieważ firma z Ukrainy nie chce prowadzić żadnych interesów z rosyjską organizacją.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza