CS:GO: Przecena na kapsuły i naklejki z Majora PGL Antwerp 2022. Kiedy?

Promocja na naklejki CS GO PGL Major Antwerp 2022

Przecena na naklejki drużyn i autografy graczy to nieodłączny element każdego Majora w CS:GO. Jak wygląda sytuacja po turnieju w Belgii?Kiedy będzie promocja na naklejki z Majora w Antwerpii?

PGL Major Antwerp 2022 już dawno za nami. Przed nami z kolei oczekiwana promocja, która przeceni wszystkie kapsuły z tego wydarzenia o 75%.

Jak przy okazji każdego turnieju sponsorowanego przez Valve, w CS:GO pojawiają się pojemniki i naklejki, które upamiętniają wszystkie drużyny i zawodników, którzy brali udział w całym evencie. Można je kupować przez cały czas, jednak w pewnym momencie zostaną przecenione. Kiedy dokładnie?Patrząc na przykład Majora ze Sztokholmu widzimy, iż turniej ten zakończył się 7 listopada 2021 - wtedy to miał miejsce finał mistrzostw świata w CS:GO. Promocja, która przeceniła wszystkie dostępne w grze kapsuły i pojemniki została wprowadzona 30 listopada, a więc nieco ponad 3 tygodnie po zakończeniu święta wszystkich fanów Counter-Strike'a.

Jeśli sytuacja powtórzy się i w tym roku, przecena na naklejki z Majora w Antwerpii pojawi się w okolicach 2. tygodnia czerwca. Czy tak będzie na 100%? Przekonamy się już w najbliższych dniach.


fot. Valve


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza