Lewandowski z kartą Bundesliga TOTS w FIFA 22. Polak otrzyma znaczne wzmocnienie

Lewandowski TOTS FIFA 22

Karta TOTS należy się Robertowi Lewandowskiemu jak psu buda, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Pytanie pojawia się jednak inne - jak wyglądać będzie jego karta z drużyny sezonu w FIFA 22?Lewandowski TOTS FIFA 22

O fenomenalnych występach naszego rodaka nie trzeba się za wiele rozwodzić. Jeden z najlepszych napastników świata oczekuje na swoją kartę Team of The Season z Bundesligi, a my wypatrujemy oficjalnych statystyk, które pojawią się na jego karcie.

Wiemy na pewno, że będzie to karta absolutnie fantastyczna i to z wielu względów. Po pierwsze na tym etapie gry EA Sports naprawdę mocno "boostuje" statystyki piłkarzy, dlatego nie zdziwi nas maksymalna ilość strzałów czy fizyczności. Po drugie kwestia zdecydowanie ważniejsza - pojawiła się informacja, że Robert Lewandowski w wersji TOTS FIFA 22 otrzyma 5 gwiazdek słabszej nogi!Do tej pory mogliśmy liczyć na "zaledwie" 4 gwiazdki w jego gorszej, lewej nodze. W przypadku jednej z ostatnich kart Lewandowskiego w tej odsłonie gry, deweloperzy zdecydowali się na podbicie tego parametru do maksimum. Co ciekawe, nawet jego karta TOTY pozbawiona była maksymalnej liczby gwiazdek, mimo tego, iż Robert Lewandowski przez cały sezon strzelał niesamowite ilości bramek.

Drużyna sezonu z Bundesligi, z kartą TOTS Lewandowskiego na czele, pojawi się w FIFA 22 już w ten piątek, 13 maja o godzinie 19:00. Pełna rozpiska kolejnych drużyn znajduje się tutaj.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza