IHC odpada z PGL Major Antwerp 2022. Drużyna z Mongolii gorsza od Brazylijczyków

FalleN Imperial CSGO

Dla ekipy FalleN'a nie była to łatwa przeprawa. Jak na tak doświadczonych zawodników, IHC sprawiło im niemałe problemy. Wszystko skończyło się jednak tak, jak przewidywała większość społeczności, a Mongolscy zawodnicy muszą wracać do domu.Imperial zagra jutro mecz o wszystko

Wygrana Imperial z IHC dała Brazylijczykom jeszcze jedno życie na Majorze. Mając bilans 2-2, jutro czeka ich ostateczne spotkanie o dalszą fazę. Na ten moment przeciwnik nie jest jeszcze znany, jednak z pewnością będzie to drużyna, która także postawi wszystko na jedną kartę.

Mecz już od pierwszej mapy nie ułożył się po myśli fer'a i jego kolegów. Dlaczego? Otóż Mirage wpadł na konto IHC. To spowodowało, że kolejne dwie mapy grali z nożem na gardle i chcąc awansować na jutrzejsze rozgrywki nie mogli popełnić żadnego błędu.

Ostatecznie Overpass i Inferno wpadły na konto Imperial, lecz nie były to łatwe starcia. Gracze CS:GO z takim stażem, którzy nieraz triumfowali jako zwycięzca Majora, musieli wspiąć się na wyżyny, aby zaskoczyć debiutującą na turnieju tej rangi drużynę z Mongolii.Podopieczni FalleN'a mają jeszcze tylko jedną szansę, aby dostać się do kolejnej fazy Majora w Antwerpii. Czy to się uda? O tym wszystkim przekonamy się już jutro.

Wyniki meczu Imperial vs. IHC:

  • Mirage | 11:16
  • Overpass | 16:10
  • Inferno | 16:12


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza