Finał Majora nie dla ENCE. Polski duet ulega NAVI

Dycha ENCE

Paweł "dycha" Dycha i Olek "hades" Miśkiewicz musieli uznać wyższość rywala. ENCE okazało się być słabsze w starciu z NAVI i to drużyna s1mple'a awansowała do wielkiego finału PGL Major CS:GO Antwerp 2022.


ENCE odpada, NAVI zagra w wielkim finale

To mogła być sensacyjna wygrana. Niestety, formacja z Polakami w składzie nie była w stanie przebić się przez szyki obronne Natus Vincere i na etapie półfinału pożegnali się z turniejem w Belgii.

Trzeba jednak przyznać, że organizacja, która ma w swoich szeregach dwóch naszych rodaków pokazała się światu z fenomenalnej strony. Ich gra mogła się podobać, a na każdym etapie dostarczali nam całą masę niezapomnianych emocji. To dopiero początek przygody ENCE, a już teraz widać, że powalczą w tym roku o miano najlepszego zespołu na świecie.Nie wszystko poszło po myśli Snappi'ego i jego kolegów, bowiem pierwsza mapa Nuke zakończyła się bardzo szybko. Rezultat 7:16 dla NAVI nie napawał optymizmem, jednak jest to jedna z najlepszych map ukraińskiej organizacji, dlatego od samego początku wiadomo było, że nie obejdzie się bez walki.

Po przeniesieniu się na drugą lokację, początek był równie ciężki dla ENCE, jak na pierwszej arenie. Wynik do końca pierwszej połowy był zdecydowanie bardziej zbliżony remisowi, lecz finalnie po stronie CT NAVI domknęło spotkanie na swoją korzyść.

Tym samym oficjalnie zameldowali się w wielkim finale PGL Major Antwerp 2022 i zmierzą się w nim z FaZe. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 20:00, jednak na rozgrzewkę rozegrany zostanie showmatch Team Smoke i Team Flash, w którym wezmą udział takie gwiazdy jak jabbi, Spinx, TeSeS, refrezh, rigoN czy YEKINDAR.


fot. Stephanie Lindgren / PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza