CS:GO: FaZe wygrywa PGL Major Antwerp 2022

CSGO karrigan FaZe Major PGL Antwerp

FaZe pokonuje NAVI wynikiem 2:0 i zostaje mistrzem PGL Major Antwerp 2022.FaZe zwycięża Majora

Czy ktoś spodziewał się takiego finiszu Majora w Antwerpii? Z pewnością nie zawodnicy NAVI. Obrońcy tytułu nie podołali zadaniu, a nowe trofeum trafia w ręce graczy FaZe.

Już początek spotkania zwiastował dominację ropz'a i jego kolegów. Widać było solidne przygotowanie pod przeciwnika, świetne decyzje od prowadzącego, a sami zawodnicy byli tego dnia w świetnej dyspozycji.

Zupełnym przeciwieństwem był zespół s1mple'a, który najpierw musiał odrabiać ogromne starty na pierwszej mapie, a następnie gonić wynik na drugiej, która także nie szła po myśli zawodników ukraińskiej organizacji.Blask rain'a i karrigan'a

Dla tej dwójki był to niezwykle ważny moment w karierze. 32-letni karrigan był drugim najstarszym uczestnikiem Majora w Antwerpii, a w jego gablocie z trofeami nigdy nie pojawił się puchar z turnieju rangi Major - aż do wczoraj.

rain natomiast także jest weteranem CS:GO, a w szczególności drużyny FaZe, którą budował od samego początku. Po ponad sześciu latach od dołączenia do organizacji, wreszcie może się cieszyć zwycięstwem w najważniejszym turnieju, który określany jest mianem mistrzostw świata CS:GO.

Nagroda MVP trafiła w ręce rain'a

Gracz FaZe zagrał niesamowity turniej. Nagroda MVP nie mogła trafić w inne ręce, zwłaszcza po idealnie zagranym finale. rain zakończył zmagania z ratingiem wynoszącym 1.24, co jest świetnym wynikiem patrząc na to, że utrzymywał stabilną formę od pierwszego meczu.


Wyniki finałowego meczu FaZe vs. NAVI na PGL Major Antwerp 2022:

  • Inferno | 19:16
  • Nuke | 16:10


fot. Stephanie Lindgren / PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza