Turtle Beach Stealth 600 Max oraz 700 Max wkrótce w sprzedaży

Turtle Beach Stealth 700

Turtle Beach wynosi na wyższy poziom serię bezprzewodowych gamingowych słuchawek premium dzięki Stealth 700 Gen 2 MAX na Xbox i inne platformy.

Stealth 700 Gen 2 MAX zapewnia kompatybilność z wieloma platformami, ponad 40 godzin pracy na baterii, łączność bezprzewodową USB i Bluetooth, a także sterowanie z aplikacji. Wersja zaprojektowana pod konsolę Xbox jest dostępna w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców na całym świecie.

Zaprojektowane pod konsolę Xbox – Stealth 600 Gen 2 MAX i Stealth 600 Gen 2 USB już niebawem będą dostępne w sprzedaży.Wiodący dostawca akcesoriów do gier Turtle Beach Corporation (NASDAQ: HEAR) zaprezentował dziś specjalnie zaprojektowane pod konsolę Xbox, słuchawki Stealth 700 Gen 2 MAX jako zupełnie nowy produkt bestsellerowej serii bezprzewodowych gamingowych słuchawek premium Stealth 700. Wystarczy kliknąć przełącznik, aby Stealth 700 Gen 2 MAX mogły zaoferować graczom możliwość połączenia bez opóźnień przez nadajnik USB lub Bluetooth®, aby zapewnić łączność z większą liczbą systemów do gier, w tym Xbox Series X|S i Xbox One, PS5™ i PS4™, a także Nintendo Switch™, komputery PC z systemem Windows i Mac® oraz zgodne urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Stealth 700 Gen 2 MAX wydłuża również żywotność baterii do ponad 40 godzin, a 15 minut ładowania zapewnia ponad osiem godzin odtwarzania.

Turtle Beach Stealth 700

Stealth 700 Gen 2 MAX zapewnia najwyższej jakości dźwięk oraz potężne wrażenia przestrzennego dźwięku 3D* i najwyższy komfort, które razem sprawiają, że jest to najlepiej sprzedający się i cieszący się dużym uznaniem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy klasy premium. Firma IGN niedawno wspomniała Stealth 700 Gen 2 w swoim najnowszym wydaniu o najlepszych zestawach słuchawkowych do gier 2022, nazywając go najlepszym zestawem słuchawkowym do gier na Xbox Series X|S. Najwyższej jakości funkcje Stealth 700 Gen 2, takie jak duże i mocne przetworniki Nanoclear™ o średnicy 50 mm, poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt wypełnione żelem chłodzącym Aerofit™, wysoki komfort użytkowania w okularach dzięki ProSpecs™, Superhuman Hearing®, wzmocniony metalem pałąk, a także Bluetooth do rozmów na Discordzie, odbierania połączeń, słuchania muzyki i łączenia się z mobilną aplikacją — wszystko to powraca dzięki Stealth 700 Gen 2 MAX. Zaprojektowany dla konsoli Xbox – Stealth 700 Gen 2 MAX można już dziś zamawiać w przedsprzedaży na stronie www.turtlebeach.com oraz u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie. Dostępny w kolorze czarnym lub kobaltowym, słuchawki Stealth 700 Gen 2 MAX na konsolę Xbox będą dostępne na całym świecie 8 maja 2022 r. w sugerowanej cenie detalicznej 199,99 USD.Dodatkowo, nowe modele od Turtle Beach zaprojektowane dla Xbox Stealth 600 Gen 2 MAX i Stealth 600 Gen 2 USB, zaprezentowane na początku marca, są już dostępne w przedsprzedaży w Ameryce Północnej i zostaną wprowadzone na rynek 8 maja 2022 roku. W Wielkiej Brytanii i Europie Stealth 600 Modele Xbox Gen 2 MAX i USB są już w sprzedaży na stronie www.turtlebeach.com oraz u wybranych sprzedawców. Stealth 600 Gen 2 MAX dla konsoli Xbox zapewnia kompatybilność z wieloma platformami oraz najlepszy w swojej klasie 48-godzinny czas pracy na baterii w sugerowanej cenie detalicznej 129,99 USD, podczas gdy Stealth 600 Gen 2 USB dla konsoli Xbox zapewnia ponad 24 godziny pracy na baterii najlepiej sprzedającego się zestawu słuchawkowego przy zachowaniu atrakcyjnej sugerowanej ceny detalicznej 99,99 USD. Słuchawki Stealth 600 Gen 2 MAX w kolorze czarnym są dostępne od dziś, natomiast wersje Midnight Red i Arctic Camo będą dostępne 8 maja 2022 r. Stealth 600 Gen 2 USB jest dostępny od dziś w kolorze czarnym lub białym.

Turtle Beach Stealth 700

Szeroka kompatybilność Stealth 700 Gen 2 MAX pozwala większej liczbie graczy doświadczyć najwyższej jakości bezprzewodowego dźwięku w grach i komfortu, które od lat sprawiają, że produkty z serii Stealth 700 są najlepiej sprzedającymi się produktami. Od stycznia 2019 r. Turtle Beach Stealth 700 jest drugą najlepiej sprzedającą się serią bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, ustępując jedynie naszej serii Stealth 600.

- Juergen Stark, prezes i dyrektor generalny Turtle Beach Corporation

Pełne informacje na temat zupełnie nowego Stealth 700 Gen 2 MAX, Stealth 600 Gen 2 MAX i Stealth 600 Gen 2 USB firmy Turtle Beach znajdują się poniżej:Stealth 700 Gen 2 MAX

Zaprojektowane dla konsoli Xbox, słuchawki Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 MAX zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe w grach na jeszcze większej liczbie systemów. Za pomocą przełącznika gracze mogą używać zestawu słuchawkowego zarówno z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One, PS5 i PS4, Nintendo Switch, jak i z komputerami PC z systemem Windows i Mac oraz doświadczać wciągającego przestrzennego dźwięku 3D**, funkcji premium i najwyższego komfortu, z którego znana jest seria Stealth 700. Połączenie Bluetooth w Stealth 700 Gen 2 MAX sprawia, że doskonale nadaje się on również do gier mobilnych na kompatybilnych urządzeniach z systemem iOS i Android, a także do rozmawiania na Discordzie, odbierania połączeń lub jednoczesnego słuchania muzyki podczas grania. Gracze mogą również używać Bluetooth do łączenia się z mobilną aplikacją do Stealth 700 Gen 2 MAX na kompatybilnych urządzeniach z systemem iOS i Android, gdzie będą mogli dostosować funkcje, takie jak ustawienia dźwięku, mikrofonu i inne.

Ulepszona bateria w Stealth 700 Gen 2 MAX zapewnia ponad 40 godzin odtwarzania, a bezprzewodowa łączność przez nadajnik USB zapewnia funkcjonowanie bez opóźnień i strat. Technologia ProSpecs przyjazna okularom i wkładki chłodzące Aerofit z pianki zapamiętującej kształt zapewniają wyjątkowy komfort, a 50-milimetrowe przetworniki Nanoclear ożywiają gry. Gracze będą również cieszyć się krystalicznie  premium, takimi jak ekskluzywne ustawienie dźwięku Superhuman Hearing firmy Turtle Beach, które zapewni przewagę nad konkurencją. Słuchawki Turtle Beach  w kolorze czarnym lub kobaltowym w sugerowanej cenie detalicznej 199,99 USD. Premiera globalna 8 maja 2022 r.

Turtle Beach Stealth 700

Stealth 600 Gen 2 MAX

Zaprojektowane do konsoli Xbox - Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 MAX  i wysokiej jakości dźwięk w grach na wielu różnych platformach. Niezwykle długi, 48- godzinny czas pracy na baterii zapewnia, że ​​zestaw słuchawkowy będzie działał przez wiele dni, podczas gdy połączenie o niskim opóźnieniu jest obsługiwane przez unikatowy, bezprzewodowy nadajnik USB 2,4 GHz firmy Turtle Beach. Za pomocą prostego przekręcenia przełącznika gracze mogą wybrać swoją ulubioną platformę do gier i doświadczyć wciągającego, przestrzennego dźwięku 3D** przez duże i mocne przetworniki 50 mm oraz krystalicznie czysty głos z mikrofonem Gen 2. Miękkie, przyjazne dla okularów nauszniki ProSpecs™ zapewniają wyjątkowy komfort, a łatwa dostępność panelu sterowania pozwala graczom dostosować ustawienia i aktywować funkcje, takie jak Superhuman Hearing, aby uzyskać przewagę w grze.Stealth 600 Gen 2 USB

Zaprojektowane dla konsoli Xbox - Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 USB słuchawki zapewniają wysokiej jakości dźwięk w grach i rozmowach na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One. Wytrzymała, 24-godzinna bateria oznacza mniej ładowania i więcej grania, podczas gdy połączenie bezstratne o niskim opóźnieniu jest obsługiwane przez unikatowy, bezprzewodowy nadajnik USB 2,4 GHz firmy Turtle Beach. Gracze będą mogli doświadczyć wciągającego, przestrzennego dźwięku 3D** przez przetworniki 50 mm i krystalicznie czystego głosu za pomocą mikrofonu z funkcją „Flip-to-mute”. Miękkie, przyjazne dla okularów poduszki nauszne ProSpecs zapewniają niezwykły komfort, a łatwy dostęp do panelu sterowania pozwala graczom dostosować ustawienia i aktywować funkcje, takie jak Superhuman Hearing, aby uzyskać przewagę. Dostępne będą w sprzedaży już niebawem w kolorze czarnym lub białym za sugerowaną cenę detaliczną 99,99 USD.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź stronę ROCCAT.org i śledź ROCCAT na Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube.

Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza