Skandal na europejskim RMR? Outsiders i Players zagrają z innym logo

PGL Major Outsiders i Players Logo

Sankcje nałożone na rosyjskie organizacje nie były wymysłem organizatorów. Mimo tego gracze dwóch zespołów, którzy zostali dotknięci zakazem gry pod banderą swojego pracodawcy, postanowili wziąć udział w europejskim turnieju RMR do Majora w nowych barwach i z nowym logo.Outsiders i Players nie traktują zakazu poważnie

Mowa oczywiście o Virtus.pro i Gambit. PGL poszedł zawodnikom na rękę i pozwolił wziąć udział w nadchodzącym Majorze, jeżeli nie będą identyfikować się z żadną instytucją powiązaną z rosyjskim rządem. Wszystko wskazywało na to, że warunki zostały zaakceptowane, a obie formacje rozegrają swoje mecze w neutralnych barwach.

Dzisiaj esportowy świat obiegła informacja, że zawodnicy ów drużyn postanowili znaleźć lukę i wykorzystać swoją "anonimowość" na całym wydarzeniu, aby tymczasowe organizacje zamienić w pełnoprawne marki.

Wiążę się to z wykonaniem nowej identyfikacji wizualnej, która wzbudziła kontrowersję i spowodowała momentalne wylanie wiadra pomyj na pomysłodawców tak absurdalnej propozycji.Outsiders Logo
Logo Outsiders
Players Logo
Logo Players

O ile logo Players (Gambit) nie wywołuje negatywnych emocji, tak logo Outsiders (Virtus.pro) to zaśmianie się w twarz wszystkim tym, którzy uważają wykluczenie zespołów za słuszne. Widzimy zdecydowane nawiązanie do niedźwiedzia, który przecież stanowi główny motyw przewodni logo VP, a co najgorsze, trzymany przez niego znak zakazu to zakpienie z restrykcji, które rosyjskie organizacje muszą respektować.Całe zamieszanie pachnie skandalem i w zasadzie czekamy już tylko na oficjalne stanowisko organizatora rozgrywek - PGL. Jeśli PGL dopuści drużyny w takiej formie do turnieju pozostaje jeszcze jedna kwestia - naklejki. Czy w momencie awansu zespołów do głównej fazy Majora pojawią się unikatowe naklejki, których już nigdy więcej nie zobaczymy, czy włodarze podejmą decyzję o braku wsparcia finansowego dla tego typu działań?


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza