KRUX Solar TKL RGB - cicha i kolorowa klawiatura membranowa dla graczy

KRUX Solar TKL RGB

Choć rynek klawiatur gamingowych zdecydowanie bardziej otwarł się na mechaniczne wersje, "membranówki" wcale nie odeszły do lamusa. Marka KRUX zaprezentowała właśnie krótszą wersję znanego wcześniej Solara, czyli gamingowej klawiatury membranowej z ładnym podświetleniem.KRUX Solar TKL RGB

Klawiatura już na pierwszy rzut oka wyróżnia się niecodziennym podświetleniem. Jest oczywiście RGB, ale strefowe. Nie są to jednak małe diody ukryte gdzieś pod nakładkami, a rozświetlona jest cała górna część obudowy, która jest przezroczysta.

Jak na ten rodzaj klawiatury przystało - jest odporna na ciecz. W razie rozlania się płynu zostanie on sprawnie odprowadzony specjalnymi kanałami, dzięki czemu nie dostanie się do elektroniki.

KRUX Solar TKL RGB

Producent zapewnia, iż jest to bardzo cicha propozycja, ze względu na membranowe klawisze. Jest to karta przetargowa dla tych, którym dźwięk mechanika kompletnie nie odpowiada lub musi z niego zrezygnować ze względu na domowników.Cena? 69 zł. Czy to dużo musicie odpowiedzieć sobie sami. Niemniej poza podstawowymi funkcjami z pewnością doda waszemu stanowisku wiele uroku.


Specyfikacja KRUX Solar TKL RGB:

Parametr Solar TKL
Rodzaj przełączników Membranowe
Typ klawiatury Dla graczy, TKL (tenkeyless)
Łączność Przewodowa
Klawisze multimedialne / funkcyjne Tak
Podświetlenie klawiszy Tak
Kolor podświetlenia klawiszy Wielokolorowe - RGB
Rodzaj podświetlenia Strefowe - każda strefa w innym kolorze
Podpórka pod nadgarstki Nie
Kolor Czarny
Wymiary [mm] 362 x 134 x 40
Waga [g] 650


fot. KRUX

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza