Anonymo wygrywa z G2 podczas europejskiego RMR

Anonymo koszulka z flagą Polski

Czy to niespodzianka? Może trochę. Anonymo pokonuje G2 w pierwszym meczu europejskiego turnieju RMR i to polska formacja rozegra dzisiaj swój drugi mecz z pozytywnym bilansem.Anonymo lepsze od G2

To z pewnością nie był łatwy pojedynek. Anonymo świetnie weszło do meczu, bowiem do pewnego momentu mieli wynik 6:0. Czwarta najlepsza ekipa świata postawiła jednak w dobrym momencie opór i dobrnęła do końca pierwszej połowy, wygrywając przy tym 8 rund.

Po zmianie stron runda pistoletowa ponownie trafiła na konto drużyny z Polski. Samuraje rozegrali w kolejnej rundę force, co także skończyło się fiaskiem. Niestety kolejna - runda eco - wpadła na konto G2. Od tego momentu ciężko było znaleźć kontrę na świetne zagrania NiKo i jego kolegów. Na szczęście w dobrym momencie Anonymo znalazło sposób na swoich przeciwników i fenomenalną końcówką doprowadzili do dogrywki. Tam z kolei wygrali 3 rundy po stronie broniącej, a po zmianie stron dokończyli formalności.Trzeba jednak powiedzieć, że tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie fenomenalna forma Pawła "innocenta" Mocka i Arka "Vegiego" Nawojskiego. To oni w duecie ciągnęli cały zespół i wykręcili niesamowite statystyki.

Wyniki meczu Anonymo - G2:

  • Mirage - 19:16


fot. Anonymo Esports


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza