Dwóch Polaków na Majorze w CS:GO! ENCE wygrywa z Anonymo

hades ENCE

Polsko-polski pojedynek o Majora w CS:GO rozstrzygnięty. Mamy Polaków na największej imprezie w Antwerpii, jednak nie będzie to - jeszcze - w pełni polska organizacja. ENCE pokonuje Anonymo wynikiem 2:0, a Paweł "dycha" Dycha i Olek "hades" Miśkiewicz mogą bukować bilety do Belgii.Polsko-polski bój

Pierwsza część spotkania na Overpassie była bardzo wyrównana. Wynik 8:7 dawał nadzieję na podobnie równy pojedynek po zmianie stron. Niestety dla Anonymo - ENCE nie miało słabych punktów w CT. Doskonale kontrowali wszystkie zagrania drużyny innocenta i przegrywając zaledwie jedną rundę jako antyterroryści wygrywają rezultatem 16:9.

Drugą mapą był Mirage wybrany przez Anonymo. tudsoN z ekipą rozpoczęli zmagania po stronie atakującej. Ponownie nie mieli łatwo, bowiem ENCE w defensywie jest piekielnie mocne. Udawało im się wygrywać pojedyncze rundy, lecz zdołali uzbierać ich zaledwie 5. Runda pistoletowa pozwoliła kolegom dychy i hadesa jeszcze bardziej uciec z wynikiem, ponieważ została zainkasowana właśnie przez ENCE. Na nieszczęście drużyny Anonymo, przegrana została także pierwsza runda z pełnym wyposażeniem. Udało się z kolei wygrać potyczkę na samych pistoletach, co pozwoliło myśleć o powrocie do meczu. Kilka dobrych rund wygranych z rzędu faktycznie zwiastowało pozytywną końcówkę dla podopiecznych Adriana "imd" Piepera. Finalnie ENCE zdołali się przełamać i wygrali drugą mapę 16:10.Wyniki meczu Anonymo vs. ENCE:

  • Overpass | 9-16
  • Mirage | 10-16


fot. ESL / Stephanie Lindgren


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza