Zmiany w zespole MAD DOG'S PACT. MINISE i maaryy przeniesieni na ławkę rezerwowych

Niezbyt zadowalające wyniki w ostatnich miesiącach zmusiły organizację do natychmiastowych działań. Skład opuszcza MINISE i maaryy.

Zmiany w PACT
fot. twitter.com/PACT_gg

Prędzej czy później musiało dojść do roszad, aby cała drużyna mogła zacząć robić progres. W miejsce Jacka "MINISE" Jeziaka i Martina "maaryy" Nakoniecznego pojawili się Mateusz "TOAO" Zawistowski oraz Adrian "SAYN" Łączyński.

PACT z TOAO?Sezon na dobre się nie zaczął, a my już jesteśmy świadkami działań, które drużyny przeprowadzają przed ważnymi wydarzeniami, kiedy gra zupełnie nie idzie w dobrym kierunku. Choć nie żegna się z organizacją, MINISE po ponad dwóch latach spędzonych w PACT zostaje przesunięty na ławkę. Wraz z nim na rezerwie zasiądzie maaryy, który również nie dawał drużynie tego, czego potrzebowała.

Wczoraj zostałem przesunięty na ławkę rezerwowych. Jest mi trochę smutno, ale rozumiem decyzję drużyny ze względu na to, że przez ostatnie tygodnie nie byłem w stanie dawać od siebie wszystkiego. Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem

takimi słowami skomentował całą sytuację MINISE.

Nowymi nabytkami w PACT'ie są TOAO i SAYN. Ten pierwszy bardzo dobrze znany jest polskiej publiczności. Wypłynął na szerokie wody już lata temu, bowiem w 2015 roku w projekcie iNETKOXTV. Od tego czasu regularnie występuje w rodzimych zespołach, a nawet zaliczył krótki epizod w Virtus.pro. W nowej ekipie pełnił będzie obowiązki riffler'a, lecz w przeszłości miał wiele okazji do prowadzenia zespołu jako IGL.SAYN powinien być również kojarzony z polskim podwórkiem. W swoim CV ma chociażby takie drużyny jak PRIDE, Tarczyński Protein Team, Turów Zgorzelec Esport czy M1 EDEN. Rolę przejmie po Jacku Jeziaku, czyli będzie nominalnym snajperem. Cały nowy roster bez zmian prowadzi Dawid "lunAtic" Cieślak, a na horyzoncie bardzo ważne kwalifikacje o BLAST Premier Spring Showdown.

Nowy skład MAD DOG'S PACT wygląda następująco:

  • Dawid "lunAtic" Cieślak
  • Mateusz "TOAO" Zawistowski
  • Bartosz "bnox" Niebisz
  • Paweł "reatz" Jańczak
  • Adrian "SAYN" Łączyński
  • Vincent "VinS" Jozefiak - trener


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza