mwlky nowym graczem AGO. Organizacja tworzy siedmioosobowy skład CS:GO

x-kom AGO poszerzyło swój skład CS:GO o kolejnego, siódmego już zawodnika.

mwlky AGO
fot. x-kom AGO

Ilu graczy CS:GO pomieści jedna organizacja? Dla x-kom AGO nie ma górnych limitów, a słowa te potwierdza transfer siódmego zawodnika! Nowym nabytkiem jastrzębi zostaje Łukasz "mwlky" Pachucki.Siedmioosobowa ekipa w x-kom AGO

Już szósty zawodnik wydawał się zbędny. I nie chodzi tu o umiejętności, a o fakt, że taka formuła w CS:GO się kompletnie nie sprawdza. Podobne eksperymenty robiły też zagraniczne formacje i efekty tego były naprawdę kiepskie.

AGO postanowiło stworzyć coś, czego CS-owy świat jeszcze nie widział - przynajmniej w Polsce. Nie jeden, a dwóch zawodników czekać będzie na swój moment gry, bowiem obok Rolanda "ultimate" Tomkowiaka, nowym zmiennikiem będzie mwlky.

Jest to dla mnie kolejny krok w przód. Bardzo się cieszę, że x-kom AGO zauważyło we mnie potencjał. Mam nadzieję, że razem będziemy pokazywać dobrego CS-a. Do zobaczenia na serwerze!komentuje Łukasz "mwlky" Pachucki.

Przed x-kom AGO bardzo trudny okres, bowiem zaczyna się 15. sezon ESL Pro League. Choć wierzymy i trzymamy kciuki za polską formację, tak wiemy, że pojedynki z takimi organizacjami jak Natus Vincere, Astralis czy Heroic do najprostszych należeć nie będą.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza