Nowa klawiatura mechaniczna od Genesis - Thor 303 HOT SWAP

Marka Genesis zaprezentowała nowe modele klawiatury mechanicznej, które umożliwiają szybką wymianę przełączników.

Genesis Thor 303
fot. Genesis

Oferta sprzętów od Genesis stale się powiększa. Do rodziny Thor dołączają dwie nowe wersje klawiatury gamingowej - 303 oraz 303 TKL.Klawiatura Thor 303 od Genesis z technologią Hot Swap

Zanim przejdziemy do przedstawienia specyfikacji nowego produktu musimy wspomnieć o nowości, która szczególnie przypadnie do gustu fanom customowania własnego sprzętu. W obu wersjach klawiatury Thor 303 zastosowano technologię Hot Swap. Jest to nic innego jak możliwość szybkiej podmiany switchy na zupełnie inne. Jeśli bazowe - brązowe - nie przypadną wam do gustu, możecie w każdej chwili złapać za dołączony do zestawu klips, wyciągnąć przełącznik i włożyć nowy.

Klawiatura Genesis Thor 303, zarówno TKL, jak i pełnowymiarowa, posiada przełączniki Outemu Brown o żywotności 50 mln. kliknięć. Dzięki wspomnianej wcześniej opcji mamy jednak możliwość szybkiej wymiany na dowolne switche.

Genesis Thor 303 TKL Genesis Thor 303

fot. GenesisThor 303 jest w kolorze białym, a całość trzyma się w aluminiowej obudowie, która zdecydowanie sprzyja intensywnemu użytkowaniu. Podświetlenie RGB z efektem PRISMO i pełen anti-ghosting to już standard u Genesis, dlatego tych elementów nie zabrakło także i tutaj. Klawiatura jest oczywiście przewodowa, zakończona złączem USB 2.0 typu A, a długość przewodu to  1,8 m. Keycapy natomiast zostały wyprodukowane w technologii Double injection.

Klawiatura Genesis Thor 303 oraz Thor 303 TKL trafiły do sprzedaży właśnie dzisiaj. Cena pełnowymiarowego egzemplarza wynosi 269 zł, z kolei wersja pomniejszona o panel numeryczny kosztuje 229 zł.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza