Udany debiut MICHA w barwach MAD Lions, który pewnie pokonuje polski zespół UNGENTIUM

Zespół Michała "MICHA" Müllera pokonuje UNGENTIUM w pierwszym starciu Pinnacle Winter Series 2 Regionals.

MICHU CSGO
fot. ESL

Czy można lepiej przywitać się z kibicami nowej organizacji niż pewnym zwycięstwem w pierwszym spotkaniu? MICHU zaprezentował fenomenalną formę i w turnieju Pinnacle Winter Series 2 Regionals jego drużyna rozprawiła się z podopiecznymi Macieja "Luza" Bugaja wynikiem 2:0.MICHU wygrywa w debiucie w MAD Lions

Ostatnie miesiące Michała w barwach Evil Geniuses z pewnością do najlepszych nie należały. Na całe szczęście odezwała się po niego organizacja MAD Lions, która - mamy nadzieję - pozwoli MICHOWI wrócić na właściwe tory.

W debiucie musiał stawić czoła zespołowi z rodzimego kraju - UNGENTIUM. Ekipy trafiły na siebie w regionalnych kwalifikacjach. Świetna dyspozycja dnia MICHA, jak i reszty jego kompanów, nie pozwoliła galopować polskiej piątce. Obie mapy - Dust 2 oraz Inferno - rozgrywały się pod dyktando "Lwów". Na pierwszej mapie do przerwy widniał wynik 12:3, z kolei na drugiej - 14:1. UNGENTIUM próbowało przejąć inicjatywę, jednak było już zdecydowanie za późno na jakikolwiek powrót. Finalnie MICHU wykręcił na dwóch mapach statystyki (K/D) 44-29 (+15).

Wyniki meczu MAD Lions vs. UNGENTIUM:

  • Dust 2 - 16:11
  • Inferno - 16:6Pinnacle Winter Series 2 Regionals to kwalifikacje, które dają awans do głównego etapu rozgrywek, których zwycięzca otrzyma z kolei bezpośrednie zaproszenie na LAN Sweet LAN 2022 w Belgradzie z pulą nagród 250.000 dolarów. LAN w Serbii zaplanowany jest na 1 kwietnia, a wśród zaproszonych ekip znalazły się już takie formacje jak Virtus.pro, Entropiq, OG czy MOUZ.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza