SZPERO inwestorem w agencji esportowej ProPlayers

Agencja esportowa ProPlayers oficjalnie poinformowała, że nowym inwestorem został gracz Wisły All in! Games Kraków – Grzegorz "SZPERO" Dziamałek.

ProPlayers SZPERO
fot. ProPlayers

Granie w gry to nie tylko pasja. Gaming to wielkie pole biznesowe, które utwierdza swoją pozycję od lat. O tym, że esport będzie przyszłością doskonale wie SZPERO, który zainwestował w ProPlayers - agencję esportową.Granie nadal jest dla mnie świetną zabawą i priorytetem. Jednak jako świadoma osoba wiem, że w swojej karierze powinienem inwestować w inne projekty. Wystarczy spojrzeć na Roberta Lewandowskiego, który jest najlepszym piłkarzem na świecie i wciąż rozwija nowe biznesy. Właśnie to robię, aby w tej chwili zapewnić sobie bezpieczną przyszłość

skomentował Grzegorz "SZPERO" Dziamałek.

Grzegorz doskonale wie, że jego kariera nie będzie trwała wiecznie, a inwestycje w nowe projekty pozwolą na dalsze planowanie pracy w esporcie, lecz w innym charakterze.

Agencja ProPlayers zrzesza wiele gwiazd z rodzimego podwórka. Należą do niej tacy zawodnicy jak chociażby MICHU, KUBEN, FURLAN, F1KU czy GOOFY.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza