OG, Dignitas, AVE i HEET wygrały pierwsze europejskie kwalifikacje do Majora w Antwerp

Pierwsze europejskie kwalifikacje nie okazały się zbyt szczęśliwe dla polskiej ekipy. Do turnieju RMR zakwalifikowały się zespoły Dignitas, OG, AVE oraz HEET.

Mantuu CSGO
fot. OG

Zabrakło naprawdę niewiele, aby w dalszej fazie móc śledzić poczynania drużyny znad Wisły. Polacy zakończyli rozgrywki na miejscu 5-8, a miejsca 1-4 gwarantowały udział w turnieju RMR.Jeden Polak wciąż na placu boju

Pozytywny akcent pierwszych, otwartych kwalifikacji to udany występ OG, z Mateuszem "mantuu" Wilczewskim na pokładzie. Oprócz nich w kolejnych etapach powalczą Dignitas, AVE oraz HEET.

Nie obyło się jednak bez kilku niespodzianek. Swoje poczynania na miejscu 9-16 zakończyła formacja BIG, która sensacyjnie przegrała na Wisłę Kraków. Na takiej samej lokacje jak Polacy, udział zakończył zespół fnatic - wielokrotny uczestnik turniejów rangi Major.

Nie są to na szczęście jedyne kwalifikacje. Otwarte eliminacje podzielone zostały na 4 etapy - kolejny rusza już 1 marca. Polska drużyna nadal ma szansę zakwalifikowania się na europejski turniej RMR, który rozegrany będzie końcem kwietnia w Bukareszcie.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza