CS:GO - Finał IEM Katowice 2022 z udziałem G2 oraz FaZe!

Finał turnieju CS:GO IEM Katowice 2022 już dzisiaj! Czy G2 zdoła pokazać swoją siłę i pokona FaZe borykające się z problemami kadrowymi?

IEM Katowice Spodek
fot. ESL

Wielu kibiców z pewnością liczyło na inny finał, jednak nie można powiedzieć, że zapowiada się nudno. Pogromcy NAVI - G2 - zmierzą się w pojedynku BO5 z FaZe, które dotarło do tego miejsca bez podstawowego zawodnika.CS:GO - Finał IEM Katowice 2022, G2 vs. FaZe

Oba wczorajsze półfinały to jedno wielkie zaskoczenie. Przede wszystkim nie zobaczymy już w Spodku Natus Vincere - hegemona sceny CS:GO w ostatnich miesiącach. G2 pokazało się ze świetnej strony, uwypuklając niesamowity talent najmłodszego gracza - m0NESY'ego. s1mple i spółka nie byli w stanie przeciwstawić się drużynie NiKo, lecz nie ma co się dziwić, zapewne ciężko było się im skupić w obliczu aktualnej sytuacji w Ukrainie. Polegli wynikiem 0:2, jednak finalnie po dość wyrównanych mapach.

Nieco bardziej jednostronnie było w meczu Heroic z FaZe. rain wciąż nie mógł wystąpić z uwagi na pozytywny wynik testu na koronawirusa, lecz stand-in jks stanął na wysokości zadania i pomógł drużynie karrigana dojść na ostatni szczebel IEM Katowice 2022. Pierwsza mapa, pomimo porażki, pozwalała Heroic pozytywnie patrzeć na kolejne starcie. FaZe jednak szybko sprowadziło duńską piątkę na ziemię i na drugiej mapie wygrali do 5.

O której finał IEM Katowice 2022? Gdzie można go obejrzeć?Czeka nas bardzo emocjonujący finał. Z jednej strony G2, które po ostatnich zmianach prezentuje się fenomenalnie i zamierzają udowodnić, że porażka z NAVI w finale Majora była jedynie wypadkiem przy pracy. Z drugiej strony mamy FaZe, które przez cały turniej musiało korzystać z usług stand-ina - najpierw za ropza, teraz za raina. Mimo to nie dali się pokonać i ostatecznie zameldowali się w meczu o 400.000 dolarów.

Finał turnieju CS:GO IEM Katowice 2022 zaplanowany jest na godzinę 17:00. Wiemy, że na pewno obejrzymy 3 pełne mapy - starcie odbędzie się w formule BO5. Polska transmisja ze Spodka prezentowana będzie na oficjalnym, polskim kanale ESL na Twitchu.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza