TFT Patch Notes - patch 12.2. Opis zmian w Teamfight Tactics

TFT Patch 12.2

Witamy na Festiwalu Księżycowych Legend! Festiwal Księżycowych Legend czas zacząć! Wraz z nim mamy dla was nowe wydarzenie TFT, Prezenty Złotej Latarni, podczas którego będziecie pomagali Taktykom z całej Konwergencji poprzez zbieranie prezentów, rozwiązywanie łamigłówek i zapalanie lampionów. Prawie zapomniałem wspomnieć o tym, że podczas wydarzenia sami dostaniemy fajowe prezenty od naszych ulubionych Taktyków. Do tego doszło również sporo nowych sposobów obchodzenia Festiwalu Księżycowych Legend dzięki nowym Taktykom, zestawom i ekstrawaganckiemu Jarmarkowi Złotego Tygrysa! Oprócz tych wszystkich dobroci (których już jest sporo) przygotowaliśmy dla was patch wyważający obejmujący kolejne modyfikacje ulepszeń cech, ekscytującą zmianę Przenośnej Kuźni i dopracowania wyważenia.

Takimi słowami witają nas deweloperzy gry, przedstawiając tym samym najnowsze zmiany w Teamfight Tactics. Zapowiada się spora ilość wzmocnień i osłabionych jednostek, jednak wszystko po to, aby jeszcze bardziej ustabilizować metę TFT.Patch Notes w TFT - patch 12.2

Według Riot Games najsilniejszymi jednostkami były Seraphine, Sion, Braum i Tahm Kench. Wszystkie te otrzymały nerfy, dodatkowo osłabiając kategorię "Najemnicy", a także wzmocnienia "Serce ochroniarza", "Herb ochroniarza" i "Przyspieszacz metabolizmu".

Z kolei wzmocnione zostały postacie Cho'Gath, Gangplank, Heimerdinger i Urgot.

Naszyjnik Żelaznych Solari również doczekał się buff'a, bowiem czas jego trwania został zwiększony z 8 do 15 sekund.

Lista zmian w TFT Patch 12.2
Lista zmian w TFT Patch 12.2

Lista zmian jest bardzo długa, a o wszystkich przeczytacie na stronie z opisem patcha 12.2 w Teamfight Tactics.Błędy w TFT, które patch 12.2 wyeliminował:

 • Zegar tyka: Herb Nakręcanego będzie teraz dostępny w menu wyboru ulepszeń, tak jak było to zamierzone.
 • Naprawiony błąd związany z imperialnymi: Nie dochodzi już do rzadkich sytuacji, w których wzmocnienie obrażeń wszystkich jednostek imperialnych za 5 imperialnych jest usuwane w trakcie walki.
 • Jeszcze lepszy strzał: Umiejętność Caitlyn nie może już trafić obiektów niewrażliwych i niemożliwych do obrania za cel (Hexrdzeń, inercja Anioła Stróża itd.).
 • Umiejętność Fiory nie zostaje już przerwana, jeśli jej cel umrze, gdy bohaterka zaczyna rzucać zaklęcie.
 • Obrażenia magiczne Srogiej Lekcji 1-gwiazdkowej Illaoi wynoszą teraz 200 pkt., a nie 175 pkt.
 • Jednostki sprzedane z Emblematem Snajpera nie zachowują już +1 zasięgu ataku.
 • Smoczy Szpon nie aktywuje się już przeciwko niektórym umiejętnościom fizycznym.
 • Huragan Runaana nie nakłada już osłabienia pancerza Viktora.
 • Naprawiono błąd powodujący, że ulepszenia korony nadal się pojawiały, mimo że gracze wzięli wcześniej Zbudowanego Inaczej. Ulepszenia duszy, które zapewniają korzyści całej drużynie, wciąż mogą się pojawić (np. Dusza Stróża Prawa, Dusza Adepta Arkanów).
 • Nie tak namierzałem: Zac nie będzie już czasem namierzał swoją umiejętnością tego samego wroga dwukrotnie.
 • Naprawiono rzadki błąd powodujący, że Zac zadawał podwójne obrażenia jednemu z celów, które przyciągał.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza