Premiera dousznych słuchawek gamingowych - ROCCAT SYN BUDS CORE

ROCCAT SYN BUDS CORE

ROCCAT znany jest ze świetnej jakości słuchawek dousznych, gdzie ich model Syva był i ciągle jest używany przez wielu graczy i streamerów. Technologia idzie jednak do przodu, a marka pochwaliła się właśnie swoim nowym produktem - gamingowymi słuchawkami dousznymi ROCCAT Syn Buds Core.

Słuchawki douszne dla graczy - ROCCAT Syn Buds Core

ROCCAT Syn Buds Core


ROCCAT Syn Buds Core to słuchawki dedykowane graczom. Jest to model przewodowy 3,5 mm, przeznaczony dla osób, które poszukują wszechstronnego rozwiązania audio. Nowe słuchawki posiadają przetworniki 10 mm i oferują użytkownikom czyste brzmienie, niezależnie od tego, czy podłączone będą do komputera stacjonarnego, czy wykorzystywane do przechwytywania dźwięku z naszego smartfonu.

ROCCAT Syn Buds Core

Syn Buds Core są w zestawie z przewodem o długości 1,2 m z wbudowanym mikrofonem oraz pilotem do regulacji głośności i sprawnego odbierania i kończenia połączeń telefonicznych.

ROCCAT Syn Buds Core

Przewodowe słuchawki douszne Syn Buds Core są już dostępne na stronie www.roccat.com oraz u wybranych sprzedawców. Cena detaliczna to 24,99 USD (24,99 EUR / 19,99 GBP w Europie).Niezależnie od tego, czy grasz, słuchasz muzyki, czy ćwiczysz, słuchawki douszne Syn Buds Core oferują maksymalną wygodę i komfort oraz prawdziwie wysokiej jakości dźwięk

powiedział René Korte, założyciel ROCCAT i dyrektor generalny ds. urządzeń peryferyjnych PC w Turtle Beach.

Sektor gier mobilnych jest już ogromny i staje się coraz większy, dlatego stworzyliśmy Syn Buds Core dla fanów ROCCAT i graczy, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje słuchawki douszne. Syn Buds Core to fenomenalna wartość, ponieważ oferują trwałość i wysokiej jakości komponenty w przystępnej cenie.

Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami posiadającymi wejście audio 3,5 mm. Są na tyle uniwersalne, że nie tylko świetnie sprawdzą się w domowym zaciszu, ale przede wszystkim w podróży, kiedy to najbardziej potrzebujemy zewnętrznego sprzętu.

ROCCAT Syn Buds Core

Razem ze słuchawkami Syn Buds Core otrzymujemy pokrowiec z tkaniny oraz trzy pary silikonowych końcówek o różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujemy je do własnych preferencji.Imponujący jest także sam wygląd słuchawek ROCCAT Syn Buds Core. Ich kształt jest bardziej prostokątny, a na środku umieszczono charakterystyczne logo marki w srebrnoszarym kolorze.

ROCCAT Syn Buds Core

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź stronę ROCCAT.com i śledź ROCCAT w serwisach TikTok, Twitter, Instagram, Facebook i YouTube.


Zdjęcia: materiały prasowe

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza