Który bukmacher miał najlepszą ofertę na esport w 2021 roku?

Który bukmacher miał najlepszą ofertę na esport w 2021 roku?

W uznaniu za wkład w rozwój rynku zakładów wzajemnych, Legalni Bukmacherzy od kilku lat przyznają prestiżowe nagrody polskim operatorom. 25 stycznia w Warszawie będzie miała miejsce kolejna gala, na której poznamy laureatów w 16 kategoriach. Jedną z nich jest NAJLEPSZA OFERTA NA ESPORT.

Esport jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin w zakładach wzajemnych. Czasy, kiedy w ofertach bukmacherów mogliśmy spotkać tylko CS: GO czy League of Legends minęły bezpowrotnie. Dziś, operatorzy decydują się na tworzenie na swoich stronach osobnych sekcji poświęconych esportowi, a zakres dostępnych rynków zakładów niekiedy szokuje. Do grona tych bukmacherów, którzy wyraźnie wybijają się ponad przeciętność należą STS, Betcris, LV BET, TOTALbet i eWinner.

STS jest bukmacherem, który jako jeden z pierwszych postawił na odważny rozwój tej gałęzi zakładów. Podstawą oceny powinna być liczba dostępnych do obstawiania dyscyplin, a pod tym względem niewiele można mu zarzucić. CS: GO , LoL, DoTA 2, SC 2, Rainbow 6, Valorant, Wild Rift, Age of Empires, King of Glory, CrossFire i Mobile Legends – lista jest długa i trudno znaleźć w niej luki. Niezawodnie działające zakłady live, niewysoka marża i transmisje live uzupełniają pakiet zalet STS.

Debiutant na polskim rynku poczyna sobie bardzo śmiało. Betcris wyszedł naprzeciw oczekiwaniom młodszej generacji graczy zakładów bukmacherskich i zbudował naprawdę solidny dział poświęcony esportowi. Cechą charakterystyczną tego operatora są wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, z League of Legends i CS: GO na czele. Nie można mu wiele zarzucić jeśli chodzi o bogactwo rynków i transmisje live. Największe turnieje zapowiadane są zaś na jego blogu.

Wśród najlepszych bukmacherów proponujących zakłady na sporty elektroniczne nie mogło zabraknąć LV BET. Firma ta jest zaangażowana w liczne współprace ze znany postaciami ze świata esportu, ale to głównie oferta zakładów jest w jej przypadku największym atutem. Obstawiać można wszystkie najpopularniejsze sieciówki, na które znajdziemy mnóstwo wydarzeń i rozbudowane rynki zakładów. Do zalet należy też zaliczyć przyzwoite kursy i zakłady live.

TOTALbet zdecydował się wyróżnić swoim produktem ustalając jedne z najwyższych kursów na polskim rynku na zakłady esportowe. Strategia ta dała sukces, gdyż bukmacher ten cieszy się dobrą renomą wśród graczy. Nie mogło być jednak inaczej, skoro każdy typujący może dodatkowo skorzystać z rozbudowanych statystyk i licznych promocji, którymi TOTALbet udowadnia poważne podejście do tej stosunkowo nowej dyscypliny. Na jego pozytywny wizerunek wpływ ma także współpraca z popularnymi esportowcami i organizacjami.

Najlepsza oferta na esport

Zdaniem wielu graczy i postronnych obserwatorów rynku, eWinner może się ubiegać o miano króla sportu elektronicznego w Polsce. Do takich stwierdzeń skłania nie tylko współpraca z Polską Ligą Esportową i samodzielna organizacja ciekawych eventów, ale przede wszystkim bogata oferta. Jej głównym punktem jest bogactwo promocji - zarówno stałych jak i tymczasowych. Jako jeden z nielicznych proponuje zakłady długoterminowe związane z esportem. Gra bez podatku i boosty kursowe sprawiają, że to jeden z pierwszych wyborów typujących.

Masz swojego faworyta wśród bukmacherów? Decydująca jest dla Ciebie oferta na esport?

Oddaj głos na nagrodę użytkowników

Zakłady Bukmacherskie czeka niechybny rozwój działów esportowych. Rok 2022 przyniesie kolejne zmiany i wiele wskazuje na to, że ucieszą one fanów sportu elektronicznego.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza