KEi i Kylar znowu razem! Snax skompletował swoją nową drużynę

KEi i Kylar CSGO

Od dłuższego czasu zanosiło się na powrót tej dwójki w szeregi jednej drużyny. Co prawda jeszcze bez organizacji, jednak z planami na 2022 rok. Jak wygląda obecna drużyna Snaxa?

Markoś uzupełnił skład Snaxa

Do niedawna testowany mASKED nie znalazł się w ostatecznej piątce. Podstawowa ekipa, która rozpoczyna batalię od dzisiejszego turnieju Cash Cup to była trójka z Anonymo Esports - Snax, KEi i Kylar - oraz nawrot z Markosiem. Ten ostatni zawitał do zespołu Pogorzelskiego stosunkowo niedawno, lecz jako wolny strzelec może próbować swoich sił w różnych kombinacjach.Kamil "KEi" Pietkun dołączył do drużyny tuż zaraz po odejściu z niemieckiej organizacji Sprout. Zrobił odważny i ryzykowny krok, jednak jak sam wspominał - chciał spróbować ugrać coś na polskiej scenie CS:GO. Snax i Kylar to z kolei dwaj gracze Anonymo, którzy zostali odsunięci od gry. Postanowili zatem odejść i razem zawalczyć na polskim i europejskim podwórku. Piotr "nawrot" Nawrocki to również wolny agent, który w lipcu ubiegłego roku rozstał się z Tarczyński Protein Team.

Cała piątka nie została podpisana przez żadną z organizacji. Póki co gracze zapowiedzieli, że popróbują pograć razem w turniejach i kwalifikacjach, a czas pokaże czy aktualny roster będzie chciał kontynuować grę w przyszłości.

Aktualny skład Snaxa (tymczasowa nazwa MONKE) prezentuje się następująco:

  • Janusz "Snax" Pogorzelski
  • Kamil "KEi" Pietkun
  • Kacper "Kylar" Walukiewicz
  • Piotr "nawrot" Nawrocki
  • Kuba "Markoś" Markowski


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza