Izak komentatorem walki pashy na HIGH League 2!

Izak skomentuje główne walki na drugiej edycji gali HIGH League.

Izak i Pasha
fot. Polska Liga Esportowa

To musiało się wydarzyć. Piotr "izak" Skowyrski, który przez wiele lat komentował najważniejsze mecze Virtus.pro, ponownie będzie miał okazję do skomentowania wyczynów Jarosława "pashyBiceps" Jarząbkowskiego. Tym razem nie w CS-ie, a na freak fightowej gali HIGH League.Izak komentatorem walki pashy

Federacja ogłosiła, że izak skomentuje walkę pashy z Owcą WK. Jest to oczywiście walka wieczoru i zarazem najważniejsza walka dla każdego fana CS:GO. Oprócz tego, Piotra Skowyrskiego usłyszymy na trzech poprzedzających main event walkach.

Jarek Pasha światło zgasza? Zobaczymy! Na pewno wszyscy będziemy mocno kibicować! Mega się cieszę, że udało mi się dogadać z organizacją i będę mógł Jarkowi towarzyszyć w jego debiucie! Na gali zawalczy też mój agencyjny kolega od lat - Dis. Mogę z przyjemnością wam ogłosić, że skomentuje 4 główne walki wieczoru! Aż mam stresik i obiecuje dać z siebie wszystko!

napisał na swoim profilu izak.

Coś wisiało w powietrzu. Izak wielokrotnie wspominał, że przygotowania do komentowania walk MMA trwają. Sam rozpoczął treningi, aby zgłębić wszystkie tajniki i posiąść niezbędną wiedzę. Teraz, kiedy do oktagonu wejdzie jego przyjaciel i kompan z EMERITOS BANDITOS, zdarzyła się ku temu najlepsza okazja.Druga edycja gali HIGH League odbędzie się 5 lutego 2022 roku.

Walki, które skomentuje izak na HIGH League 2:

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Michał "Owca WK" Owczarzak (main event)
  • Lexy Chaplin vs Agata "Fagata" Fąk (co-main event)
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Maciej "Big Jack" Jarema
  • Norbert "Dis" Gierczak vs Maciej "ZONY" Zoniuk

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza