VALORANT: Agent Yoru przejdzie wiele zmian

Yoru doczeka się zmian, aby stać się bardziej grywalnym bohaterem.

Yoru VALORANT
fot. Riot Games

Agent Yoru to aktualnie bardzo pomijana postać. Wpływ na to mają przede wszystkim jego umiejętności, które choć potrafią zaskoczyć wrogów, niestety często nie przydają się do gry rankingowej w trybie solo. Jego zdolności stanowią ogromną moc, jednak tylko wtedy, kiedy cały zespół będzie w stanie zagrać wokół niego.

Riot Games postanowiło nieco ożywić Yoru i nadać mu nowego charakteru. Zmiany dotyczą zarówno jego podstawowych umiejętności, jak i specjalnego "ultimate".Zmiany w "skillach" agenta Yoru

Yoru jest specyficzną postacią, która potrafi narobić wiele hałasu, serio. Mimo to ciągle stoi w cieniu i próżno jej szukać, nawet w profesjonalnych zawodach. Studio gier chce to zmienić i zamierzają zmodyfikować nieco jego umiejętności, aby zaczął być częściej wybieranym bohaterem.

Na wstępnie umiejętność "Zmyłka". Imitacja kroków, które działają jako wabik. Zostanie całkowicie zrekonstruowana, a zamiast kroków przebiegać będzie kopia Yoru, która wybuchnie i osłabi wrogów, jeśli zostanie namierzona i zestrzelona.Kolejna zdolność - "Wtargnięcie". Portal, który możemy ustawić w dowolnym miejscu, a następnie się do niego teleportować. Będzie mniej głośny i gorzej widoczny dla wrogów, jednocześnie o 20% szybszy. Dodatkowo będzie można aktywować go na dystans, co pozwoli na fałszowanie teleportów.

"Drift przez Wymiary", czyli umiejętność specjalna Yoru także zostanie przebudowana. Niestety, Riot Games nie podało szczegółów, a więc ten "skill" będzie pewnego rodzaju niespodzianką dla nas wszystkich.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza