Nowy event Versus w FIFA 22. Czy to alternatywa dla wydarzenia Freeze?

Nowy ekran ładowania zwiastuje kolejne wydarzenie w FIFA 22 - event Versus.

FIFA 22 FUT VERSUS
fot. EA SPORTS

Co roku o tej porze pojawiał się jeden z dwóch, bardzo istotnych z punktu widzenia gracza, eventów - Futmas lub Freeze. W tym roku wydaje się jednak, że EA SPORTS postanowiło zmienić koncepcję i grudzień w FUT 22 rozpoczniemy wydarzeniem o nazwie Versus.

Na czym polega event Versus?

Futmas wszyscy dobrze znają, nie trzeba chyba omawiać tego kultowego eventu. Freeze był równie ciekawy, jednak bazował na nieco innych zasadach. Po ekranie ładowania widzimy, że tegoroczna edycja eventu Freeze przybierze nowych kształtów. Jak przeczytamy na obrazku - pojawia się tajemniczy napis "VERSUS".Według plotek oraz głosów ze środowiska wiemy, że dwa rodzaje karty (lodowa oraz ognista) będą tyczyły się jednego zawodnika. To z kolei da nam prawo wyboru jednej z dwóch wersji. No dobrze, jednak wyboru czego? A no właśnie, tu przechodzimy do najciekawszej informacji. Jak się okazuje, wybierać będziemy między kartami, które dostały 5 gwiazdek słabszej nogi lub 5 gwiazdek sztuczek. Wybór będzie dotyczył zarówno kart z wyzwań i SBC, jak i tych trafionych w paczkach. Nie mamy jeszcze jednak informacji, co stanie się w przypadku trafienia karty w paczce - czy będziemy mieć możliwość wyboru (coś na zasadzie pick'a), czy obie wersje będą w tym samym czasie dodane do puli przedmiotów.

Kogo zobaczymy w pierwszej drużynie Versus?

Oficjalnej informacji jeszcze nie ma, jednak przecieki rządzą się swoimi prawami. Jak pokazują liczne grafiki w social mediach - tak prezentować się ma pierwsza drużyna Versus, złożona z topowych kart w Ultimate Team:

FIFA 22 FUT VERSUS karty


Jak widzimy, są to nazwiska, które powtarzają się bardzo często przy okazji nowych wydarzeń w FUT. Niemniej jest to bardzo interesująca propozycja, która - przynajmniej na jakiś czas - odświeży nam ten tryb.

Kiedy pojawi się event Versus?

Wydarzenie zadebiutuje na serwerach w piątek 10 grudnia, punktualnie o godzinie 19:00.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza