UNGENTIUM triumfuje w finale Dywizji Profesjonalnej w PLE!

UNGENTIUM wygrywa Dywizję Profesjonalną i melduje się w najwyższej klasie rozgrywkowej PLE!

AVEZ CSGO
fot. twitch.tv/polsatgames / PLE

O godzinie 14:00 rozpoczął się finałowy mecz dywizji profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej, który wyłonić miał zespół awansujący do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Mecz UNGENTIUM vs. AVEZ w PLE

Pierwszą mapą, wybraną przez zawodników UNGENTIUM był Ancient. Z tego tytułu to gracze AVEZ rozpoczęli mecz po stronie broniącej. Wygrana runda pistoletowa, force rywali, pierwszy full... "pendzelek" i spółka szli jak po swoje, a podopieczni Macieja "Luza" Bugaja nie byli w stanie odpowiedzieć. Dopiero runda numer 10 i 14 wpadła na konto terrorystów, a pierwsza część mapy zakończyła się wynikiem 13:2. Po zmianie stron AVEZ także zgarnęło pistoletówkę. Wszystko zwiastowało rychłe zakończenie spotkania. Nic bardziej mylnego. Mapa Ancient bardzo faworyzuje antyterrorystów, co dobrze pokazała ekipa UNGENTIUM. AVEZ po stronie atakujące - tak samo jak ich rywale - nie byli w stanie wygrywać pojedynczych rund. Taki, a nie inny obrót spraw spowodował, że po dogrywkach to piątka z UNGENTIUM zgarnęła pierwszy punkt rezultatem 19:16.


Przyszedł czas na mapę wybraną przez graczy AVEZ - Vertigo. Niestety pierwsza runda, a co za tym idzie - dwie kolejne, wpadły na konto oponentów. Zdążyli jednak szybko odpowiedzieć już na pierwszym full'u. To niefortunnie był ich jedyny zdobyty punkt przez długi czas. Dopiero w rundzie 9. udało im się podłożyć ładunek i obronić go przed rozbrojeniem. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się 11:4 na korzyść UNGENTIUM. Po zmianie stron zawodnicy AVEZ nabrali wiatru w żagle i wygrali pierwsze pięć rund. Passę przerwali rywale, którzy szybkim wjazdem zgarnęli oczko dla siebie. Drużyna AVEZ wygrała co prawda jeszcze kilka rund, jednak ostatecznie to UNGENTIUM, po raz drugi, dopisało mapę na swoje konto.

Wyniki meczu UNGENTIUM vs. AVEZ w Polskiej Lidze Esportowej:

  • Ancient - 19:16
  • Vertigo - 16:12

Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza