Karty Showdown w FIFA 22 - Gerard Pique oraz Niklas Sule

Karty Showdown w FIFA 22

Wczoraj wieczorem pojawiło się pierwsze SBC o karty z grupy Showdown. Co należy o tych kartach wiedzieć oraz kiedy czeka je potencjalny "upgrade"?


SuperCoinsy

Czym są karty Showdown?

Karty Showdown pojawiły się w serii gier FIFA już jakiś czas temu. Są to karty wyróżniające dwóch piłkarzy - po jednym z każdego zespołu - najbliższego meczu pomiędzy tymi drużynami. Chodzi tutaj o bezpośrednie starcie, w wyniku którego jedna z kart (bądź obie) zostanie ulepszona.

Jakie są kryteria ulepszenia karty Showdown? Oczywiście wynik końcowy. W tym przypadku mamy mecz Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się Barcelona z Bayernem Monachium. Jeśli mecz zakończy się pozytywnym rezultatem dla zespołu z Katalonii - karta Gerarda Pique zostanie ulepszona o dwa punkty oceny ogólnej. Adekwatnie ulepszenie otrzyma karta Niklasa Sule, jeśli to Bayern rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść. W przypadku remisu obie karty otrzymają po jednym punkcie oceny ogólnej więcej.Karty Showdown Pique oraz Sule

Pierwszymi kartami Showdown w FIFA 22 okazali się być dwaj obrońcy - Gerard Pique oraz Niklas Sule. Już w tę środę, 8 grudnia rozegra się mecz o być albo nie być Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów. Podopieczni Xaviego muszą wygrać, aby móc myśleć o dalszych spotkaniach w tym sezonie europejskich rozgrywek.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza